Jesensko srečanje v bohinju

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

tema odprta - 28. jun 2007 9:41 | ogledi: 3.733 | odgovori: 80

Tako - odpiram novo temo, srečanje na Gorenjskem. Interes je bil nakazan, treba je le še povedat kakšen datum bi bil ustrezen večjemu številu članov in seveda oblika srečanja. Lahko je organiziran piknik, lahko je "skup nanešen" s strani članov, lahko je s kakšnim dodatnim ogledom ali aktivnostjo - se bom angažirala. "stari mački" s prejšnjih srečanj naj pa dajo kak nasvet. OK?

Lisa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. jun 2007 10:25

Ne vidim ovir da se ne bi udeležila.. Lisa, ti se odloči za datum, pa mi pridemo. Fajn bi bilo, da bi bilo srečanje v soboto. lp Anamarija

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

28. jun 2007 10:36

Ja fajn bi bilo, da bi bila sobota - ampak potem po 13. uri - no kar se mene oziroma naju tiče - načeloma pa ni ovir rrr

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2007 11:59

Kolegi in kolegice, jaz vnaprej občudujem vse, ki imate tolikanj volje, da se takih zadev lotite. Lisa, ti določi program in kdor se bo v njem videl, bo prišel Vendelina jr.

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

28. jun 2007 12:22

Ali je to mišljeno za vse člane ali le za gorenjsko regijo? Sprašujem zato, ker so se v preteklosti že izvajala ločena srečanja. biba

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

28. jun 2007 12:48

Ločena srečanja so se verjetno izvajala ampak nikoli in nikdar ni bilo nikjer rečeno, da tudi ostali niso zaželjeni - no vsaj jaz nisem tega nikjer zasledila. Edina ovira bi lahko bila, da so bila taka srečanja običajno v popoldanskem času in je verjetno težko izvedljivo priti iz dolenjskega konca na gorenjski konec za urico ali dve na klepet - ali pač. Tistim najbolj zagretim verjetno niti to ne predstavlja nobene ovire.

No pa kaj jaz blebetam, saj sem bila samo na barki v Izoli do sedaj - upam in verjamem, da bo odslej drugače.

 

Mimogrede - a se napiše zaželeni ali zaželjeni

rrr

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

28. jun 2007 12:53

piše se zaželeni, ker beseda slovnično izhaja iz glagola želeti in ne iz samostalnika želja. Piknik bi bil pa seveda za vse, recimo v soboto 1.septembra. Kot se za piknik spodobi, bi se začel tam nekje od 12.ure dalje, morda bi pa najbolj zagnani počeli kakšno stvar že prej. Lisa

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

28. jun 2007 13:16

ribaracarak je napisal/a:

No pa kaj jaz blebetam, saj sem bila samo na barki v Izoli do sedaj - upam in verjamem, da bo odslej drugače.

rrr

He he, ribaracarak - si le pogruntala, da je fajn. Tudi drugim želim, da bi

Blanchy

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

28. jun 2007 13:30

[citat]piše se zaželeni, ker beseda slovnično izhaja iz glagola želeti in ne iz samostalnika želja. [/citat]

 

Tega sem se vedno držal, ampak po eni številnih revizij naših pravil je zdaj dovoljeno oboje

(vir: SSKJ; najnovejša (?) e-verzija).

 

Davor

Davor Šoštarič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. jun 2007 13:35

Jasno, da so lokalno obarvana srečanja namenjena VSEM. Res pa je, da iz Maribora ne prideš v Kranj za kavico in čvek (ali pač? No, iz KK prideš, po izkušnjah).

Lisa, predlagam, da datum DOLOČIŠ TI, ker se demokracije pri tem ne da iti. Samo, ne na dan kravjega bala, bo preveč ljudi tam.

Lahko bi organizirali tako, da bo piknik popoldan, "ta zagreti" pa bi lahko imeli v dopoldanskih urah še dodaten program. Recimo: se dobimo na Pokljuki, pa pogledamo recimo visoko barje, pa še kaj. Če me kaj resnega ne doleti, se javim za vodstvo. Če me hočete, seveda.

1. 9. bi bil menda kar OK, vsaj zame.

 

  

rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28. jun 2007 13:36:59

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti