Lidl

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

29. jun 2007 14:35

E ta moški svet vidim, da so vsi isti.Moj v tehnični trgovini pozabi,da jih sploh ima. V drugi štrcuni,pa misli da morejo zraven njega hodit ,kot pes ob nogi.Potem,pa ko ugotovi da tako ne gre,pa kar vidim kako mu gre para iz oči,ušes in nisa,kot v risanki.

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

29. jun 2007 17:21

Najprej pa vse čestitke, vsem ki imaste tri otroke. Jst bi jih tudi imela pa je reku mož "oh veš lubica to pa ni kr tko" Moj bi ob 3 otrocih sigurno znorel, sedaj imam dva (3,5 in 5 mesecev) pa tud misli, da se ga bo teveča kr za roko držala pa tiho in pri miru bila, ko pa mal krene je pa čist vse narobe. Grem rajši sama s puncama v trgovino, ker drugač sem živčna ko sam njega gledam kako grdo se drži. No to je pa zdej že čist druga tema.No, pa sej je vseeno Jst najraje hodim v ŠPAR, v MERCATORJU v KK so imeli že večkrat napačen izdelek-dražji, pod drugo ceno-cenejšo. Naprimer jagodni sok je bil pod slovensko košarico, a v akciji je bil pa pomarančen sok seveda je pisalo da gre za pomarančen sok ampak čisto na drobno.Hja, prebrati je treba tudi drobni tisk, pa enkrat je bil 2 litersko olje pod ceno literskega,...itd , poleti tudi v TUŠ v KK tudi ne hodim, ker je notr strašansko mrzl, ja klima, mene pa zebe, EVROSPIN in HARDI mi tudi nista všeč vida u.

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

20. sep 2007 10:36

No pa smo tudi mi v KK dobil ta tako opevan lidl. Danes je otvoritev, baje da je zelooooo velika gužva. Hja in kaj bomo sedaj kupovali tu notri. Danes baje zelo kupujejo televizije. Prijeten nakup vsem skupaj vida u.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. sep 2007 11:14

Plenice so zakon. Imajo gor rumeno črto in ko se otrok polula, rata modra. Tako da je enostavno preverjati, če je otrok moker ali ne, samo malo hlačke odmakneš. Pa tudi cena je ugodna, 7,99 € paket. Atina

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

20. sep 2007 11:50

Jaz v Lidlu še nisem bila, je pa mož parkrat zavil tja (v Ljubljani) in kupil sadne jogurte, ki so zelo dobri (niso tako sladki kot v Hoferju), čokolado itak, olje, pa še kaj bi se našlo....no in je vse OK.

Ne vem pa, kaj se dogaja, da ga niso še odprli v Postojni, saj stavba stoji že kar nekaj mesecev, parkirišča so urejena, skratka vse je spedenano - ampak kar sameva. 

rrr

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

20. sep 2007 12:12

Ja, Vida prav si slišala. Sem se ravno mimo novega Lidla peljala in parking izgleda, kot bi kaj zastonj ponujal. Gneča na kvadrat. Bo treba enkrat drug teden it firbcat.. Tina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

20. sep 2007 12:23

Jaz sem šla do sedaj samo 1x. Ne vem, nekako me toliko ne pritegne, navajena sem na spar in mercator. Čeprav moram reči, da sem takrat, ko sem šla, kar nekaj stvari kupila in bila z njimi zadovoljna. Sploh mi je bila všeč pijača ter sadje in zelenjava, pa še kaj bi se našlo. Bom morala še iti kaj pogledat. LP katjushka

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

20. sep 2007 13:45

Jaz sem zelo zadovoljna z njihovimi čistili, sploh tekoči prašek in mehčalec. Mehčalec ima nek dodatek, da perilo ni preveč zmučkano in da se lažje lika. Pa še veliko cenejše je, kot pa kakšen ariel oz. lenor. bina

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

20. sep 2007 15:05

No pa sem še jst svoj nos nesla tja. So eni ljudje hoteli kupt televizor pa je blo že vse razprodano....... Sedaj bodo krčani samo še TV gledal in ne bodo nč na kulinariki. Ja neki sem kupila pa bomo videl kako bo, na prvi pogled zgleda vse OK, edino kar me moti da sedaj v septembru prodajajo čokoladne božičke in čokoladne okraske za na jelko, mislim HALOOOO. Aja, pa z našo Val smo tudi klepetale!! Val, si vse nakupila? vida u.

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

20. sep 2007 17:56

Bolj firbec pasla,pa nekaj artiklov po enga kupla--za probo,razen seveda evrokrema,tistih pa 5!(ker drugače naš otrok nima kaj jest),če ga zmanjka. val

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti