Lidl

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

21. avg 2012 11:39

marjja je napisal/a:

Prijaznost/neprijaznost prodajalcev ni odvisna od trgovine, ampak od človeka-prodajalca. Pri nas je Tuš katastrofa, sem hotela kupiti v četrtek  popoldne rože, pa pravi ženska na blagajni, da jih imajo v skladišču, ampak je tista trgovka, ki je zadolžena za rože, že šla domov. Naj pridem v petek zjutraj!!! Sem mislila, da se heca, pa se ni.

Pa sem se zapeljala v Hofer in dobila šopek 10 vrtnic (3,50€), ker je bila ena zlomljena, so bile 50% znižane. 

Lidl mi je pa žal s poti, grem samo namenoma po kako stvar iz kataloga (14 dni nazaj sem dobila bataškornje, take lepe rožaste, amopak zjutraj pet pred osmo sem bila tam).

Boljši mi je Hofer, ker znižajo 25,35 ali celo 50% zelenjavo, sadje, meso ipd. Potem pač jedilnik temu prilagodim. Pa še bone 25% imajo trenutno.



marjja

 

Jaz pa nerada grem v Hofer.  Se mi zdi slaba izbira sadja in zelenjave - vsaj v meni najbližjem Hoferju. Pa velikokrat sadje prezrelo ipd. Tudi kruh mi ni všeč pri Hoferju. So pa mi vse prodajalke zelo všeč, vse zelo prijetne.  Ajaaa....so mi pa všeč njihovi piščančji namazi in štrudl z malinami in smetano :))

 



Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 19. 2012 10:55

vd007

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

28. jan 2013 15:46

ojla

Svetujte mi kaj naj naredim glede izdelka iz lidla.

Pred enim mesecem sem kupila parmezan grana padano, ki se nariba in ga imam v hladilniku.Včeraj pa vidim da je ratal plesniv,čeprav je še originalno zapakiran in je rok trajanja do 18.3.2013.Računa nimam več,vendar mi je vseeno čudno da je ratal plesniv.Ali je imela kakšna takšen primer in kaj naj naredim,ker mi pa tudi ni vseeno da bi kar tako metala stran.

 

lp     

-pika

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. jan 2013 16:22

Vseeno ga nesi nazaj - mogoče pa uspeš, sploh, če je njihova znamka (se pravi taka, da je ne prodajajo nikjer drugje kot v Lidlu). Do konca roka trajanja mora biti živilo neoporečno. 

Sonja

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

29. jan 2013 12:04

Sem klicala na njihovo brezplačno številko in vse razložila in sedaj bom ta izdelek nesla nazaj in dobila denar ali pa pa zamenjam za drugege.

lp

-pika

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

4. mar 2013 8:29

Ta teden je v Lidlu ponovno ponudba "Taste of USA" in moj mož bi rad poizkusil neka pekoča rebrca, ki se nahajajo v tej ponudbi (ob tem, da ima doma domača sv. rebrca). Saj menda ni ne vem kakšen denar, ampak vseeno bi rada vedela, če je kdo to že probal, kako se mu je zdelo.

rrr

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

4. mar 2013 8:50

Sicer ne vem, če sva z možem vzela ista rebrca, ampak enkrat sva vzela ena rebrca iz iste ponudb in nama niso bil všeč. Spekla sva jih enkrat, ostale so se valale po skrinji in na koncu pristale v smeteh. Samo, to je bila najina izkušnja, verjetno so komu bila všeč. Okus nam je bil "umeten".

Lp Marta

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. mar 2013 9:13

ribaracarak je napisal/a:

Ta teden je v Lidlu ponovno ponudba "Taste of USA" in moj mož bi rad poizkusil neka pekoča rebrca, ki se nahajajo v tej ponudbi (ob tem, da ima doma domača sv. rebrca). Saj menda ni ne vem kakšen denar, ampak vseeno bi rada vedela, če je kdo to že probal, kako se mu je zdelo.



rrr

Zdaj si pa nasankala, da veš!  Ta rebrca so zame enkratna, ker imam rada pikantne (beri: tudi pekoče) stvari. Mesa je na njih res bolj malo, ampak, kar ga pa je, je dobro.

lp

P.s. Hvala za informacijo - takoj, ko bom lahko, letim v trgovino!

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2013 13:13

elaphus je napisal/a:

P.s. Hvala za informacijo - takoj, ko bom lahko, letim v trgovino!



cervus

 

Pa ne pozabi krilc nataknit.

Loni Makaroni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. mar 2013 15:14

Ma, Loni, jaz jih imam skoz namontirane, samo jih dobr skrivam.....

lp

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2013 7:53

Pol si pa kot naši letalci... A propos ameriške zadevščine, sama imam možnost jih dobiti parkrat na leto, pa sem nabavila prvič, drugič..., potem pa kar nisem več vedela, a sploh je kaj takšnega, kar bi hotela imeti, pa pri nas ni mogoče dobiti. Ravno včeraj so me opomnili, da naj naredim spisek. Pa mi možgančki spet meljejo.  Bolj v smeri, kaj bi imela, pa po pravici povedano, ne rabim.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti