Lidl

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

28. jun 2007 7:52

Oh, sorry, zgleda, da se mi je nadaljevanje izgubilo. Skratka epilog je bil, da ko sem prišla domov, sem iz prospekta prebrala, da je velja akcija še tisti dan. Ob tem, da imajo v blagajni polno ceno, s katero zaračunavajo stvari "v akciji", me je poslovodkinja še fajn nalagala. Nikoli več v LIdl! Pozdravčke juma

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

28. jun 2007 8:28

Juma, meni se je podobno že večkrat (!!) zgodilo pri "najboljšem sosedu". cherry

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. jun 2007 9:08

Jaz sem bila včeraj v Kranjskem Lidlu. Je lepo urejeno in dovolj prostora med policami, da se komot sučeš. Hardi se mi zdi od teh štacun najbolj poden, mislim, da je kvaliteta zanič pa vse je nametano. V Eurospin me tudi ne vleče preveč. Hofer in Lidl sta kar uredu. Cene za konzerve za pse in briketi za mačke, se mi zdijo v Lidlu precej ugodne, sem jih tudi kupila, upam, da bodo jedli. Ananas je bil poceni in zelo dober, poizkusla sem tudi njihove tune v olivnem olju, te pa mi niso všeč. Končni znesek na računu ni bil visok. Še vedno so mi bolj všeč obične trgovine z raznoliko ponudbo in jim ostajam zvesta. katti

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

28. jun 2007 9:35

moj maček briketov iz Lidla noče jest....  presrana mačja rit

MissLady

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

28. jun 2007 11:12

Od naših dveh mačkov nihče ne je ničesar, ne briketov ne konzerv, tako da mogoče niso vaši mački presrani....mogoče je kvaliteta zanič. juma

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

28. jun 2007 11:51

A vam nekaj povem. Vseh teh novih trgovskih centrov imam poln kufer. Povsod imajo nekaj, kar je dobro za okus, kaj pa za zdravje. Kljub temu, da imam še majhne otroke, sem sklenila, da bomo trgovske proizvode skenstlal na minimum. Doma pridelamo mleko, jajca, meso, zelenjavo, sadje. A potrebujemo še kaj? Zadnjič sem kupila pralni prašek in mehčalec v Euro spinu. Vse smrdi, perilo, kopalnica, groza. Zdaj bom za te stvari zavila kar nazaj v Spar. Malčica

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

28. jun 2007 13:20

Mi pa zadnje čase vedno več stvari kopujemo v Lidlu. Najprej smo preizkušali izdelke, sedaj pa kar redno zahajamo vanj. Po sokove, tonik, tudi kakšno žgano pijačo (smešno poceni) smo že kupili, sire (odličen mladi sir v veliki konzervi), jogurte, smetano, pakirano meso, toaste (imajo tudi ržene, ki so res odlični!), čokolado, olje, kis. Aja, še zelenjavo in sadje obvezno kupujemo v Lidlu . Pred časom, ko so imeli že jagode, predno so bile pri nas na vrtu, smo se jih pošteno najedli. Pa sem jih kupila tudi na tržnici, ni bilo primerjave, v prid Lidlu. Problem je v tem, da ima vsak tgovec svoje artikle in, če bi izbiral najboljše, najugodnejše, potem bi lahko letali iz ene trgovine v drugo, pri tem pa ogromno zapravili za bencin in veliko časa . zvezdica55

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jun 2007 13:34

Smo kupovali v Lidlu že prej, največkrat v Gorici, tako da zdaj samo nadaljujemo tradicijo. Drugače grem pa še najraje v Spar. Ker ga imam pač pred nosom in sem ga najbolj navajena. Loni Makaroni

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

28. jun 2007 16:11

Kakšen Lidl, Hofer, Merkator in ostali.........??? Spar je zame ZAKON. Tako je vedno bilo, je in bo ostalo. Lep pozdrav White Daisy White Daisy

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jun 2007 18:07

Tudi jaz komaj čakam, da pri nas odprejo Spar. V Lj. ga vedno obiščem.

Sedaj oblaegam Hofer pa še to največ zaradi tega, ker ima edini dovolj velik voziček, da dam notri tanajmlajšo z avtosedežem vred, pa, da je zraven še prostor za nakupljeno.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti