Lidl

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

tema odprta - 27. jun 2007 17:26 | ogledi: 88.231 | odgovori: 373

naš trg je zelo nasičen z vsemi temi in onimi trgovinami. In ker se bo v kratkem tudi pri nas odprla še ena trgovina LIDL, ME ZANIMA KAKŠNE SO VAŠE IZKUŠNJE S TO TRGOVINO!?

vida u.

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

27. jun 2007 17:54

Ničesar ne zamujaš, če ne greš. mandarinca

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

27. jun 2007 17:59

Meni pa se zdi zelo v redu. Stvari, ki jih imajo v posebnih ponudbah so zelo ugodne in tudi kvalitetne. Imajo veliko izbiro sladkarij, čokolade so poceni in odlične, všeč so mi tudi njihovi jogurti in drugi mlečni izdelki, čaji, razne klobase itd. Skoraj vedno se tam (in v Hoferju) ustavim, ko grem v Maribor, pa komaj čakam, da ju bomo imeli tudi na Ptuju. Jaz imam pač rada več izbire. :) cherry

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. jun 2007 18:27

Za razliko od Hoferja imaš v Lidlu tudi nekatere znamke kot so Silan, Coca cola, ariel in podobno, a so ti izdelki nekoliko dražji kot v nekaterih drugih trgovinah.

Lidl mi deluje malo bolj urejeno kot Hofer, nisem pa opazila nič posebnega pri kruhih na primer, medtem ko imajo res veliko izbiro sirov, raznih narezkov in delikatesnih izdelkov sploh.

Sdje in zelenjava - izbira je bila ob dveh mojih dosednajih obiskih res dobra (tako na Ptujski kot v tistem novejšem na koncu Tržaške ceste), glede cene pa težko rečem, ker nisem primerjala z drugimi trgovinami.

 

Rekla bi, da sice rnič posebnega ne zamujaš, je pa za it pogledat, da pri sebi veš, pri čem si. Jaz sem res radovedne sorte inmoram obiskat vsako trgovino, ki jo odprejo.

 

Mamamia

mamamia

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

27. jun 2007 19:03

Jaz ponavadi gledam po izdelkih, katerih ni v naših prodajalnah tako v Hoferju, kakor v Lidlu. ham-njam

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jun 2007 19:16

Meni osebno je Hofer bolj všeč, čeprav ima manjšo izbiro. Pri Lidlu me moti, da je na izdelkih vse napisano tudi v madžarščini in imam občutek, da smo spet porinjeni na vzhodni trg, kjer je za nas vse dobro. Sem pač tečna glede tega. Kaj morem petkica

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

27. jun 2007 20:08

Meni je od vsega najbolj všeč spar, zahajam pa tudi v eurospin. Lidl se mi zdi precej dražji, pa tudi artikli mi niso prav posebno všeč. Bila pa sem v ljubljanskem lidlu, saj ga na postojnskem še nimamo oz ni še odprt. mina20

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

27. jun 2007 20:18

Jaz sem bila danes drugič v lidlu v Kranju.Sem šla mal firbcat.No sem bila zgodaj okrog pol devetih in je bila še velika izbira sadja in zelenjave,izredno dobre kvalitete.Kupila sem cetačo 0,99 centov za kos,se mi je zdelo zelo ugodno.Kupila sem tudi marelice paradižnik šampinjone papriko(kozji rog),res ugodno.Drugač se pa nisem kej dosti spuščala v njihove artikle.No po zelenjavo bom še šla če bom kdaj zgodaj hodila tam okrog. leni1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. jun 2007 20:19

petkica, tudi na arielu,kupljenem v naših trgovinah, so napisi v madžarščini, češčini, poljščini, bolgraščini, romunščini, navsezadnje so to vse članice EU, gor ali dol nekdanji vzhod, nad katerim smo mi na tej strani železne zavese tako zelo vihali nos. Spet smo skupaj, zdaj še bolj kot prej, saj ni mej, prej pa je le bila tista železna zavesa... Pa še nekateri nas prehitevajo, po levi in desni...

Da smo pa za Nemce in Avstrijce ter še koga manj vreden trg, pa tako vemo, že po tem, v katerih državah (vzhodnih, dekle drago) izdelujejo stvari, ki jih kupujemo pri nas. Tako, da je madžarščina na izdelkih, kupljenih v Lidlu, res zadnja stvar, zavoljo katere bi imela pomislek kupiti tam.

 

Smo pač premajhni, da bi se velikim proizvalacem izplačalo na pakiranje pisati nekaj samo v slovenščini.

 

Mamamia

 

 

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. jun 2007 20:33

Hofer piše, nemško in slovensko. rimljanka

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

27. jun 2007 20:40

Če na artiklu ni slovenske deklaracije izdelek sploh ne sme v prodajo leni1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti