Lidl

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

25. sep 2007 16:04

rrr, upam da nisi že vse plačala potem pa odšla Hja,ta je pa dobra rrr, kr šla si vida u.

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

25. sep 2007 16:34

Lidl.... ja kaj naj rečem moji bureki so nori s tisto njihovo navadno moko in tudi ostra moka ..... tam me bodo še zagotovo videli. lp eranna24

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. okt 2007 14:15

pred nekako štirinajstimi dnevi sem v Lidlu zasledila koledarje za leto 2008 in sicer sistem "naredi sam". Cena je bila sicer malce višja, ampak ne tako zasoljena (na žalost mi je "ušla iz glave"), v paketu sta bila dva koledarja, lahko si izbiral med belo različico (kjer sliko narišeš, nalepiš, prilepiš, itd) in črno, ki pa ima v listih že zareze, tako, da vanje lahko vstavljaš slike ali fotografije. Se mi zdi dobra pogruntacija, za tako simbolično darilo za novo leto (seveda podariš že narejen koledar, hehehe).

LP

cervus

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

12. okt 2007 15:37

V Lidlu redno kupujem creme fraiche, sadno skuto (najboljši sta mi vanilija in jagoda),mascarpone sadne jogurte, meso in izdelke iz trenutne ponudbe ko dobijo kaj ugodno kordelina

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

15. okt 2007 15:31

Jaz sem pa kar malo jazna na Lidl. Sprijaznili smo se že, da izdelkov, ki so v akciji, nikoli ni, ampak, da jih ni kmalu po odprtju trgovine na dan, ko se akcija začne, je pa res višek. Hčerka je že dvakrat želela kupit termometer, ki meri notranjo in zunanjo temperaturo in ga nikoli niso imeli. Odkar je tudi listnato testo v akcijo, ga ni več mogoče dobiti. Sem zadnjič zahtevala knjigo pritožb, pa je niso imeli, ko sem vztrajala, so mi prinesli nek list kamor sem napisala pritožbo. zvezdica55

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

15. okt 2007 16:19

zvezdica55 je napisal/a:
Hčerka je že dvakrat želela kupit termometer, ki meri notranjo in zunanjo temperaturo in ga nikoli niso imeli. zvezdica55
Glede tega artikla se pa strinjam. Tudi midva ga nisva dobila kmalu po 8 zjutraj... Sumim da jih sploh niso imeli ker tudi napisa o ceni ni nikjer bilo. Aja, govorim za Ljubljano.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2007 16:47

Jaz po večini uspem vse sproti pospravit, ker imam sistem dodelan že na začetku kupovanja. Mene ne moti, če nekdo ne zmore pospravit dovolj hito, ampak ko IŠČE denarnico, SE ODLOČA ali bo plačal s karitco ali gotovino, VMES KRAMLJA s prodajalko, na koncu IŠČE kovance vsepovsod... Kdaj se zgodi, da takšnega čakam tudi po 5 min, da se zbere s plačilnimi sredstvi, POTEM PA ZA VIŠEK UŽITKA; ŠE POSPRAVLJA... Jaz pa stojim z dvema izdelkoma v vrsti kot kreten...

Verjamem, da je ljudem dolgčas in imajo časa na pretek. Inda jim je to v užitek. In da jim je v užitek iskat kovance in se jim fučka za vrsto, ki stoji za njemu. Ampak jaz sem tudi že odšla in pustila cel voziček v vrsti, ker ne bom tolerirala, kako se ob tem še prodajalka kratkočasi in kramlja... 

Nima veze z Lidlom, pač pa z vrstami na blagajni... 

lidka

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

15. okt 2007 18:59

Zvezdica55 - knjigo pritožb nimajo, lahko pa pokličeš njihovo posebno informacijsko telefonsko številko (sem jo pozabla, ampak najdeš jo na izhodu iz trgovine - visi list s telefonsko mislim da je na 080... ali 090...). Jaz sem klicala in mislim da imajo kar dosti pritožb oz. pripomb (sodeč po glasovih v ozadju) - mene recimo moti da v kolikor kupim 2 vezi (2x12 lit) mleka, moram cele veze dvignit na trak - ne zadostuje da dam samo 1 lit, pa čeprav imam voziček skoraj prazen (vsega 5 ali 6 artiklov). V drugih centrih to ni potrebno (Mercator, Interspar, Jager). gordana

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

16. okt 2007 12:25

Galyka, tudi v Domžalah smo iskali ta termometer in ga seveda niso imeli. Prav zanimivo, tistih artiklov, ki jih reklamirajo ceneje, jih zagotovo ni! So enkrat imeli v akciji male tonike, jih tudi ni bilo mogoče dobiti. Pa grški feta sir, v tisti veliki konzervi, ko je bil znižan, ga nismo več dobili. Tako kot sedaj razvaljano listnato testo! . Hvala Gordana za informacijo, da je številka na vratih, naslednjič bom kar poklicala. Kaj so ti rekli, ko si se pritožila? zvezdica55

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

16. okt 2007 12:45

jaz npa kadar npr. kupim vez mleka, vzamem še enega dodatnega (če imam za 12 l imam tudi za 13) in dam na blagajno tisti liter več, vez pa pustim v vozičku. drugače slabih izkušenj nimam. Edino ena zanimivost - sem bila večkrat v Lidl-u v Ljutomeru in tam imajo po petkih in sobotah po 18. uri ogromno artiklov znižanih, medtem , ko je v SG v takem času znižanih le nekaj. klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti