Lidl

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

25. sep 2007 7:22

Sem se zatipkala, v soboto, sem mislila napisati in pa kalgonit tablete.

Kyara

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

25. sep 2007 8:50

Mene pa v lidlu in hoferju najbolj moti, da na blagajni ni večje odlagalne mize za že obračunane izdelke. Na hitro moraš zmetati v voziček, potem pa še enkrat v vrečko, da lahko daš v avto.

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

25. sep 2007 9:14

sej v sparu je tudi zeloooo kratka odlagalna miza za že obračunane izdelke oz. zgleda kod, da jo sploh ni. Vsaj pri nas v KK. Potem pa trgovka vsa nestrpna, z izdelkom v roki od drugega kupca, čaka da ti vso svojo prtljago odmakneš. vida u.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

25. sep 2007 10:19

Brez zamere, ampak meni tista hitrost prav nič ne pomeni. Tako hitro je treba pakirat, da je groza, če ne pa ti kr v voziček mečejo in bobipalčke se lomijo, jogurti luknajo ipd. Kaka stara mama ne zmore tega! ZAČETNICA

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

25. sep 2007 11:01

In mi to kar sprejemamo in kupujemo, kupujemo......

 

Menim, da bi morali imeti možnost nakupljene zadeve vsaj v voziček zložit. Saj ne, da bi tam nekaj komplicirali, ampak tako, kot je rekla začetnica, zelo me razjezi, ko mi ne glede na to,  kakšne stvari so, kar mečejo in mečejo.... Enkrat so me tako razkurili, da sem nakupljeno kar tam pustila in šla..... Saj vem, da je to taka strategija - čim več, v čim krajšem času in s čimmanj ljudmi ....  ampak kje pa je tu tisto tako opevano: KUPEC JE KRALJ - jaz v tem načinu ne vidim nič kraljevskega.

 

 

rrr

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

25. sep 2007 11:13

Ta "hitri" sistem bi deloval, če bi imeli zraven še enako hitro usposobljeno osebo, ki bi namesto kupca zlagala stvari v vrečko... Drugače si pa samo živčen, ko ti ne uspe vsega takoj pospravit.

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

25. sep 2007 11:25

jaz vedno zlagam v voziček in potem pri avtu ali pa pri pultu v vrečke. Če pa hočeš vmes zlagati v vrečke pa nikamor ne prideš. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

25. sep 2007 12:14

Jaz pa sem kupila mešanico moke za kruh.V Lidlu mislim in imajo jih kar precej vrst.Sprobala sem že 4 vrste moke in kruh je iz vseh odličen.Ker pa imajo moji radi polnozrnat kruh ga seveda pečem iz teh mešanic.Res je dober in imaš kar veselje ,da ga pečeš.V začetku mi Lidl ni bil najbolj všeč,sedaj pa se nekaj stvari najde tudi tam.V glavnem pa nakupujemo v Sparu. Čeprav tudi tam ni vedno vse ok. Ravno včeraj sem kupila repo,cena pa na blagajni ni bila ista.Res ni bilo velike razlike samo ,zakaj bi nas goljufali za te cente.Cena je bila višja za 16 centov.Prodajalka preveri in vidi, da je res njihova napaka,bila je zelo prijazna in čeprav ni bila njena krivda se je opravičila in rekla,da bi tudi sama zahtevala pravo ceno,če bi se ji to zgodilo.Rekla je še vedno preglejte račun in kar povejte,če ne bo kaj vredu.Ampak imajo pa zapleteno to vračanje,pa da denar nazaj,pa novi račun pa jaz in prodajalka sva se morale potem podpisat na račun.Res gre nekaj časa za ne dosti denarja ampak princip je princip,cent na cent pa euro. dari

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

25. sep 2007 13:03

Da se navežem na tisto temo o hitrem pospravljanju na blagajni.Dobro res je ,da morejo trgovke čim hitreje,ker to od njih zahteva delodajalec.Najbolj me pa moti to,ker je tisti kupec ko je za teboj nikoli ne reče ,saj bo.Ampak te povrh vsega še on grdo gleda. Pa ti en otrok tam skače potem ti drugi že ključe ali kaj drugega vleče,pa hitiš pospravljat.V šopingu se uživa ,pa naj se uživa še na blagajni ko se denar deva. In jaz sem sklenila,da ne bom več hitela.Pa magari me vsi grdo gledali,bom pa ša jaz nazaj. Lp,AN

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti