Odštevalnik časa v kuhinji

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

28. jun 2007 9:02

Jaz mojo "jajčko" uporabljam v kuhinji zelo pogosto, kupila sem jo v Šparu. Res so uporabni, pa še simpatični po vrhu. Lep dan vsem! mestnac2

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

28. jun 2007 9:31

Ja, jaz brez tymerja tudi ne morem. Pri kuhanju vsake jedi, da ne skrbiš, da bo premalo ali preveč in tačas lahko kaj drugega delaš. Za druge stvari pa rabim opomnik na gsm, ki ga imam vedno s seboj. Hvala vsem, dosti novega sem izvedela o odševalnikih časa - tymerjih in o vas. Hvala KuSlo, da si lahko izmenjujemo svoja mnenja in izkušnje pa ne samo v zvezi z recepti ampak še tisoč drugih stvari, ki nam pomagajo pri vsakdanjem življenju. Želim si še dosti mnenj in izmenjav izkušenj. Lep dan emily

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. jun 2007 10:41

A, vi to imate kot v frizerskih salonih?Ne vem, jaz nisem nikoli tega rabila... Anamarija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jun 2007 10:49

Tudi jaz ga ne uporabljam in ne potrebujem. jade

simonka23  

član od: 10.6.2004

sporočila: 39

28. jun 2007 10:51

Hm, očitno sem ena redkih, ki te zadevšne sploh ne uporablja. In če povem po pravici, imam dva doma (darilo), na katerih se samo nabira prah, ker mi nikoli ni bilo jasno, v kakšen namen naj ju uporabim. No, sedaj sem dobila en kup odgovorov. Ampak vseeno mislim, da bosta še naprej lovila prah... Torej je čas, pa brez zamere, vaš totalni gospodar???? simonka23

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

28. jun 2007 10:51

Jaz sem tak timer v obliki jajčka dobila v dar že leta nazaj, vendar ga nisem še nikoli uporabila in je še original zapakiran v omari. Si ne predstavljam zakaj bi si nekaj navijala in čakala, da mi bo pozvonilo, kdaj je jed gotova, pa saj vendar jed lahko probaš ali je skuhana ali ne. In če pečem v pečici, se držim časa, kot je naveden v receptu. Preden dam stvar v pečico pogledam na uro in ob približnem času, ko naj bi bilo pečeno vzamem ven iz pečice. Včasih si pomagam še z zobotrebcem in to je to. Mijan

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

28. jun 2007 10:56

Zelo estetski , uporaben in ne predrag odštevalnik sem kupila pri CHA na Starem trgu. Sem ga morala nabavit potem še za mamo, pa eno sestro in še drugo sestro...tako da to tudi nekaj pove. Aki[pikapolonica]

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

28. jun 2007 11:42

Zakaj se nekatere tako čudite, da pač eni uporabljamo tymer drugi spet ne. To je pač odvisno od navad in pričakovanj človeka. S tem še ni rečeno, da je "čas naš totalni gospodar", kot si ugotovila ti simonka23, če za nastavitev časa kuhanja na primer jajca, špagetov, pizze ali česa drugega uporabimo tymer. To je samo pripomoček, da ta čas ni treba razmišljati na čas in lahko v miru kaj drugega narediš ali pa samo počivaš. Ta tvoja pripomba se me je dotaknila, ker se drugače v življenju nerada zgovarjam na čas. No, pa vseeno, vesela sem, da je to koristilo tudi vam, sedaj vsaj veste, zakaj se vse ta stvar lahko uporablja. lep dan vsem emily

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

28. jun 2007 12:52

Tiste, ki ne uporabljate odštevalnika časa - angl. je to "timer" (z "i" in ne z "y") - blagor vam! Mene pa se že pošteno loteva tista "bolezen, ki ne boli in vsak dan kaj novega zveš" (= skleroza) in bi imela neštetokrat čisto črn čaj ali razkuhane makarone ali zažgano pecivo, če ga ne bi uporabljala. teta torta

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. jun 2007 13:08

Če vsako stvar posebej kuhaš in stojiš zraven štedilnika ter gledaš na uro, potem ne rabiš tajmerja. Če pa še laufaš po stanovanju/hiši in kaj mimogrede postoriš oz. kuhaš še kaj drugega, potem rabiš tajmer, da veš, kdaj je gotovo. Včasih bi rabila kar tri :) Meni se to zdi dobra pogruntavščina in jo s pridom uporabljam (za enkrat še na mobilniku). Hvala za informacijo, bom skušala najti odštevalnik v obliki jajčka. LP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti