Miss slovenije

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

24. jun 2007 18:21

pikica82 vidim da so naju zmotile iste stvari. tako čudno se je vedla ob razglasitvi. kot da sploh ni ganjena. saj vem da je bila šokirana in to.. ampak ko jo je iris vprašala če ji gre na jok je rekla da niti ne nektarina

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

24. jun 2007 18:28

ja, mene je tudi to presenetilo. pa če je bilo že kaj prej dogovorjeno, bi vsaj lahko zaigrala presenečenje. na pa tko hladokrvno... po moje tu diši po kaki kuhinji... ala denar. nevem no... moje mnenje. ker jo pač tudi osebno poznam, lahko povem da posebej ne izstopa in da je čist povprečno dekle. tko da nima šanse na kitajsem... po moje preveč gledajo pri našem izboru na videz, ne pa na to, po čem dekle izstopa. ker mislim da zmagajo take na svetovnem, ki so drugačne, vsaj po načinu svojega življenja. dascha

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

24. jun 2007 19:04

ki tazga pa še ne pa kakšne miss ,pa sej si nobena ni zaslužla zmage pa kje so res lepa in pametna dekleta,ker vem da jih je veliko samo s ne spuščajo v tako kuhinjo. Me je pa godler prav faj razočaral kdo je bila pa tista spaka zraven.Pa ravno godler ko naj bi bil tako pameten,da se spusti v tako ne okusno vodenje. runo01

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

24. jun 2007 19:07

Obupen izbor, Godler in tista Aleksandra kot čarovnica, ali kaj sploh. Iris Mulej tudi nič posebnega, najbolj sem bila vesela Kopitarja, da je on zaključil vso stvar- mi je bil kar všeč. Pa oder in tiste rožice in snemalci ter v odzadju novinarji tudi zelo kul. Misica.... nič posebnega, skravžlani lasje mislim, da ne bodo užgali. katti

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

25. jun 2007 8:01

Takoj, ko sem videla začetek prireditve, me je vse minilo. Podn od podna. Da jih ni sram! In to naj bi bil zabaven program!? Nimam besed, da bi to opisala. Sem šla po nekaj minutah gledanja, kar kulinariko čekirat. Sem si pa ogledala konec, ker me je zanimalo katera bo zmagala. Meni se dekle ne zdi nič posebnega. Po moje je zmago pričakovala, ker je bilo videti, kot da ji je samoumevno, da je zmagovalka. Godler me je totalno razočaral, ker je ponavadi zelo zabaven. Mislim, da bo še veliko kritik glede prireditve, kar pa ni čudno pri takem scenariju. Žalostno, da toliko plačujemo RTV naročnino, v zameno pa dobimo nič. LP! fakin712

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

25. jun 2007 12:23

fakin712 - malo bi te dopolnila - mislim, da tole ni bilo nič iz finančnega vidika - prej katastrofa.

petruša  

član od: 27.11.2006

sporočila: 27

25. jun 2007 13:11

tudi meni je bil letošnji izbor za miss prava polomija. do konca oddaje nisem vedela kdo jo je poleg godlerja še vodil. to je bila aleksandra balmazovič. naj še dodam, da je scenarij napisal miha šalehar. in res, zmagovalka sploh ni bila pretirano presenečena. skratka, letošnja prireditev mi sploh ni bila všeč. petruša

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

25. jun 2007 13:12

No, pa sem se glede na ostre kritike odločila gledat ponovitev. Zdržala sem celih 10 minut. Sploh mi ni jasno, zakaj od punc, ki razkazujejo svojo zunanjost, pričakujejo, da bo znala razne hiperbole, parabole, trigonometrije..., oz. sploh prebrala kak cajtng. Važno, da se smejčka, nima otrok in si želi mir na svetu, za vse ostalo poskrbi kuhinja. Tudi tisti količnik Mulejeve se mi zdi lari ferrari, kajti roko na srce, punca ne zna povedat nič. Ni vse matematika. Če je splošna razgledanost na psu, ti tudi Pitagora ne pomaga. Kar se prireditve tiče, bomo spet s strani ustvarjalcev tega zvarka slišali, da je bila to umetnost svetovnega ranga in da oni res niso krivi, če raja spet ničesar ne razume. Jasno, Slovenčki znamo samo pljuvat. Ampak Kopitar je bil pa car. Kdo bi si mislil. petkica

neznan uporabnik

26. jun 2007 8:04

po mojem mnenju je bila prireditev na vrhuncu slovenske obupanosti, da ne znajo kej boljšega nardit. mene bi bilo sram. drugače se ujela kakšen trenutek med branjem knjige, ampak ni bilo mogoče gledati... lovebeyba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. jun 2007 10:07

Zadevo včeraj pogledala na netu. Stvar se je referirala na filme in sicer na Frankensteina in na vse filmske čarovnice ever - torej na dva filmska junaka, pri je eden produkt poskusa narediti človeka po vseh merilih ustreznosti, pa se stvar sfiži (Frankenstein) druga junakinja je pa itak utelešenje sovražnosti do ženske lepote kot take (čarovnica). Poleg tega je imela prireditev še več antitez barvitega spektakla in sicer: - namesto barv je bilo vse črno belo - razen Alenke Gotar, ki je parodirala Barby in je bila zato v roza - namesto estradnic z zadnjim hitom so peli oldies-but-goldies - Kopitar je bil itak antiteza samega sebe, kar se da interpretirati tudi tako, da je okoli tevejke kar nekaj ljudi, ki znajo še kaj drugega kot to, kar trenutno prikazujejo - Kosmač je bil antiteza device, v smislu spola Iris Mulej je bila izvrstna - je dobro interpretirala Šaleharjev tekst, najboljša je bila tista, da naj ji misica obljubi, da ne bo začela peti. Bravo! Koncept kot antiteza pričakovanega spektakla je zelo zanimiv pristop - meni je bil OK - je pa res, da je zahteval občinstvo, ki zna postavljati vejice v stavke, ki razume govorico filmskih simbolov in ki razume pomen besede referenca. V izvedbi je imela Balmazovičeva preveč teksta, kar je po nepotrebnem vleklo prireditev. Glede punc, ki so tekmovale - tista, ki je zmagala, je lepa. Nobena ni bila presuha - ene so bile skorajda močne (kar je tudi ena antiteza). Me je pa zvilo ob pogledu na "oblikovalske" obleke - namreč, obleke so delali bolj-ali-manj začetniki v oblikovanju in gospe s štacunami s poročnimi oblekami, ki bi rade od trgovk preskočile med oblikovalce..... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti