Ležalna mreža

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

tema odprta - 23. jun 2007 21:08 | ogledi: 2.310 | odgovori: 2

Ker nas veliko nima možnosti privezati ležalno mrežo med dve drevesi, še posebej, če si ta počitek privoščimo doma in ne na dopustu v kampu, me zanima, če ima kdo izkušnje s kovinskimi stojali za ležalne mreže. Kako je z njihovo stabilnostjo, trdnostjo in nosilnostjo?

mandarinca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. jun 2007 23:38

Ne vem, vem le to, da se v tej mreži leži povprek in ne po dolgem,. Zakaj, so nas Podučilii v Mehiki - če ležiš po dolgem in se obračaš, padeš ven, če ležiš  povprek, pa veliko težje...Poskusite, zadeva drži. MAmamia mamamia

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

25. jun 2007 8:49

Svakinja ima mrežo s stojalom. Stabilnost, trdnost, nosilnost b.p. Udobnost super. mamamia, mreže, o katerih govoriš, so drugačne od teh, kupljenih pri nas, ki imajo na vsakem koncu palico, skozi katero potekajo niti mreže. Južnoameriške mreže. so zelo velike, brez teh palic in v njih se da ležati povprek. Z Mehike sva prinesla 2 mreži in mreženje je moj glavni šport, ker sem v bolniški. Tudi će ležiš naravnost in se obračaš, ne padeš ven, ker je mreža tako velika. velikokrat preizkušeno. mandarinca, zelo priporočam mrežo. Ker moram ležat, imam križ že čisto fuč. In potem grem v mrežo (žal ni v isti hiši, kjer trenutno živim), da si ga poštimam. V mreži lahko ležim nekaj ur brez, da bi sploh čutila hrbet in križ. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti