Strešno okno in vročina?

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

19. jan 2013 11:57

Pozdravljeni!

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj zastavila vprašanje. Zanima me, kje bi lahko kupila samolepilno folijo za steklo, ki prepušča svetlobo, ampak se od zunaj ne vidi notri? Pa mogoče če ve še kdo približno ceno?:) Hvala

_čebelica_

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. feb 2013 13:39

Priporočam Velux okna in zunanje senčilo. MI imamo pet strađnih oken. Pred menjavo je bilo še po deveti zveč preko 30 st, zdaj pa ob umnem zapiranju nimamo več kot 27 st. To pa se da zdržat. Na notranji strani imamo žaluzije in seveda 35 cm izolacije pod streho.

F r i n a

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. feb 2013 14:18

_čebelica_ je napisal/a:

Pozdravljeni!

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj zastavila vprašanje. Zanima me, kje bi lahko kupila samolepilno folijo za steklo, ki prepušča svetlobo, ampak se od zunaj ne vidi notri? Pa mogoče če ve še kdo približno ceno?:) Hvala



_čebelica_

Pred kakima dvema letoma sem jo kupila v Hoferju, cena je bila prb. nekje med petimi do sedmimi evri. Potem je nisem v H. več videla, ampak, resnici na ljubo, tudi gledala nisem, če jo imajo.

lp

cervus

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. feb 2013 15:50

_čebelica_ je napisal/a:

Pozdravljeni!

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj zastavila vprašanje. Zanima me, kje bi lahko kupila samolepilno folijo za steklo, ki prepušča svetlobo, ampak se od zunaj ne vidi notri? Pa mogoče če ve še kdo približno ceno?:) Hvala



_čebelica_

Pred leti sem za eno okno, takšno zrcalno folijo dobila v Tiskarni TKBM, cene se ne spomnim, je zelo obstojna in ima dolgo življensko dobo (od 12-15 let).

Zdaj se pa tudi pri nas odločamo za neko poliestersko folijo, za toplotno in sončno zaščito podstrešnega okna, morda ti pride prav tudi naslov podjetja: next line d.o.o. Ob železnici 16, 1000 Ljubljana in vprašaj, lp

babka1951

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

16. feb 2013 22:27

Jaz sem kupila temno folijo za okno v shrambi v šparu....

te.jcika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti