Strije

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. avg 2007 15:51

hehe, mamamia, samo kaj če se potem te njihove sanje uresničijo... pol dobiš pa strije po prsih, hehe Sicer si po moje tele velikosti ni lih predstavljal... mi je prav hecno, se ne morem navadit... Veri

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

12. avg 2007 22:26

Ah, Kozmeja, saj ne boš verjela, ampak trikrat na teden se mučim s trebušnjaki in skupinsko vadbo, ampak ta vreča nikakor ne izgine. Grrrrrrr. Pri prehrani pa mislim, da nimam že več kaj oklestit; že tako imam trenutno diabetično dieto. Priznam pa, da se od časa do časa malo pregrešim s čokolado. Mi je ostalo do nosečnosti in nikakor ne gre stran. Za strije pa itak vem, da so večni spominki. LP, Pija. Pingvin

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. avg 2007 6:13

Moja prijateljica pravi, da če se moški želi igrati z malimi prsmi jih je vedno dovolj, če pa so mu premale, pa naj se pod kravo vleže. Hahaha

Strije pa so lep spomin na čudoviti čas nosečnosti. Če pa ne nastanejo v času nosečnosti, potem pa je spomin na čas, ko je telo prehitro raslo in koža ni dosegala tako hitre rasti. Take ima tudi moja hčerka, samo da so te zelo tenke in s šasoma zbledijo. Je pač koža manj elastična. To je treba čim prej sprejeti in pol je takoj življenje lepše.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti