Strije

metaraketa  

član od: 1.3.2003

sporočila: 14

21. jul 2007 8:32

Za 2 meseca pojdi na presno prehrano in veliko telovadi. Sem prepričana, da bodo strije izginile... Je pa res, da so stranski učinki na začetku zaradi take prehrane: si omotičen, utrujen, glava te boli - zato, ker se telo čisti.

miss tinker  

član od: 3.5.2006

sporočila: 12

21. jul 2007 10:13

pri nas v angliji se da kupiti "bio oil" ki baje zelo pomaga, internetna stran http://www.bio-oil.info/en/home. mogoce ga lahko kje v sloveniji najdes ali pa prek interneta narocis miss tinker

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

21. jul 2007 12:58

Strije ne izginejo, niti kirurško ne, pa tudi brušenje ne pomaga, omili že, izginejo pa nikoli. Edino, če izrežejo odvečno kožo in z njimi tudi strije. Z leti se tako ali tako skoz manj vidijo.

 

LP

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

21. jul 2007 14:30

Tudi meni po 19 letih niso izginile. Enostavno se moraš navaditi z njimi živeti. Če je samo to moteče v življenju, potem se res ne moremo pritoževati. limonca26

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

21. jul 2007 14:44

jap, meni pomaga samo c.c. 2000eur pa en teden dopusta, da lepo odkorakam do kirurga in zadevo odstrani skupaj s to kegurujevo vrečo ki jo nosim s seboj ,..... načeloma vse ok, samo $ tole manjka pa dopust manjka,....... imam pa "vrečo" plopsa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. jul 2007 17:16

Vsak zdrvanik vam bopovedal, da se strij ne da ostraniti, razen izjemoma kakšne tanke in plitve kot las. Brušenje malce pomaga, kirurški nož tudi malce, sicer pa ne. Razen če si kompletno plast kože daš presadit, z lastne riti morda. A vse to dat skozi zaradi tistioh nekaj svetlejših črt? Mene moje ne motijo tako zelo, ko sem bilamlada jih pa tako nisem imela.

 

Bi si pa da kenguru vrečo odstranit in o tem tudi čisto resno razmišljam. Sasmo 1500 evrov še skupaj spravim, pa bo (pod lokalno izsesavanje tudi gre, pri meni bi zadostovao, so rekli herr plastik). Tako da, plopsa, kaj praviš?

mamamia

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

25. jul 2007 10:45

Živ, strije so nadležne ja, ampak še bolj pa tista vreča šlaufasta okoli trebuha. Nikakor se je ne morem znebiti. Nobena telovadba ne pomaga. Zato tudi jaz razmišljam, da bo obiskala kakega doktorja, da si malo pogleda, kako bi šlo to stran. Strija pa pač bodo ostale. No, saj so v spomin na otroke, kajne? LP, Pija. Pingvin

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

25. jul 2007 11:21

jst nimam še nobenih otrok, strij mam pa polno... juhu!!!! kot je rekla vendelina, mislim,, da je za moje kriva slaba genetika. jih imajo vsi v družini. (malce me tolaži dejstvo, da jih ima tudi moj fant - sicer suh kot poper - smo privoščljivi, ni kaj...) sicer je pa tako, da imajo vse ženske, tudi tiste, za katere bi človek mislil, da so najpopolnejša bitja na svetu kakšno zoprno napakico, ki jo morda le one opazijo (lepotna pika na nepravem mestu,zlomljen noht...:) pa jih ravno tako blazno moti in jih dela blazno nesrečne. tako da, jaz sem svoje strijice vzela v zakup. imam pa zato naravnost čudovit nosek (kot zajček) in presunljivo lepe oči... (mal se hecam, no...) tko da, brezveze se je za to sekirat. lep dan. hruškabanana

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

25. jul 2007 12:17

Pingvin, proti vreči šlaufasti verjetno pomaga le manj hrane in kakšen trebušnjak... Lahko pa se z njo tudi mirno sprijazniš... Strije imam že od majhnega in sem se jih do zdaj že navadila. Takšna pač sem, če se jih ne da odpravit, se zaradi njih ne bom obremenjevala. Ker jih imata tako oče kot mama, je to verjetno res povezano z genetiko. Kozmeja

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

25. jul 2007 13:57

jaz jih imam že od pubertete. bila sem namreč bolj okrogla, nato sem pa zelo shujšala- posledica tega so bile strije. naj bi obstajala neka krema, ki blaži strije po porodu, vendar pa ni učinkovita da strije, ki so že dolgo prisotne. je res, da se sčasoma navadiš, vendar je še vedno tisti neprijetni občutek, ko se poleti spehajaš v kopalkah in nevedneži gledajo za tabo, kaj to imaš. se mi je že zgodilo... pa kaj bi se sekiral, si tak kot si. dascha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti