Kaj dogaja na radijskih postajah

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. jul 2007 16:53

Vendelina, saj ne mislim radia v stilu Radia Veseljak, ki kaj več od harmonike, občasno kake Saške ali Wernerja itak ne premorejo. Tudi naša, nekateri jo krivično imenujejo "zaplankana deželica", premore tudi kvalitetno glasbo, ki se je niti ne sliši na povprečni radijski postaji. Hotela sem povedati, da če samo ljubljanske radie pogledamo: se glasbeni izbor kaj razlikuje? Če naključno najdete neko postajo, ali lahko z gotovostjo rečete, "to je pa Antena", "Ekspres", "Center" ipd. Vsi so na nek način podobni. No, Ekspres malo odstopa, ker vrti same "uspešnice 60ih, 70ih, 80ih" Atina

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

12. jul 2007 17:09

vse kar poslušam je radio hit, zjutraj preden grem od doma......fackoti iz budilke so mi res všeč....če pa kdaj naletim na hitovce popoldne (izmena torej) pa me ne pritegnejo prav dosti.... fleur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. jul 2007 19:15

Atina, ekspres ne odstopa, ker tudi City MB redno vrti hite 80, 90, 70, samo da drugem koncu domovine, hehe

Večina nas pač pozna lokalne radijske postaje, ki imajo omejen doseg in redki imajo frekvence še drugje, gre se pa zato, katero zvrst glasbe kateri vrtijo in po tem nekako se razvrščajo tudi poslušalci. Da vam je v MB čut Radio Brezje na primer, se tudi lahko samo za glavo primeš...Ampak mi se prijemamo za glavo, njihovi poslušalci pa ob poslušanju Radia City ali Centra...Vrag je le, če zaglaviš v lokalu ali pri frizerju, ki vrtijo nekaj totalno drugega, kar sicer poslušamo...Boli glava.

 

Pa saj, na srečo so gumbi za prestavljanje postaj. Mamamia

mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. jul 2007 19:21

Še dobro, da ne poslušam radia (imam že brez njega doma šunder) , ker vidim, da je to že cela znanost . jade

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

12. jul 2007 22:27

radio Slovenia International, vedno v avtu, fajn glasba, pa kokr tolk normalni spikerji, ki ne bluzijo kar nekaj v tri dni drugače sem pa ene dva tedna nazaj malo iskala po netu, postaje s popularno glasbo, in našla londonski virgin radio-in skoraj postala odvisna ni veliko oglasov, glasba pa ažurna, trenutno "in" ! Sicer pa je glavno, da nekaj "brli", meni glasba ni tako hudo pomembna, pa na tem londonskem je tud angleščina kr na nivoju, aja pa še en italijanski je dober, sam se ga zadnje čase ne da na netu poslušat (al pa jst ne poštekam nastavitev) -RDS -radio dimensione suono al neki takega lepe počitnice Sashika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti