Malinina strjenka

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

tema odprta - 16. jun 2007 16:02 | ogledi: 4.893 | odgovori: 6

Nikjer ne najdem recepta za to strjenko. Vem, da sem enkrat to vidla ali podobno v reviji Dober tek ampak sedaj je ne najdem.

Mogoče kdo ve kakšen dober recept?

vida u.

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

16. jun 2007 18:37

Sestavine: 500 g zmrznjenih malin 12 listov želatine 5 lončkov jogurta sladkor Odcejene liste želatine stopimo v soku odcejenih odtajanih malin. Maline, sladkor in jogurt zmešamo z mikserjem ali paličnim mešalnikom. Sok s stopljeno želatino dodamo masi. Nalijemo v kozarce in damo za nekaj ur v hladilnik. petkica

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

18. jun 2007 8:51

Petkica, kateri jogurt je tu mišljen vida u.

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

22. jun 2007 11:43

petkica je napisal/a:
Sestavine: 500 g zmrznjenih malin 12 listov želatine 5 lončkov jogurta sladkor Odcejene liste želatine stopimo v soku odcejenih odtajanih malin. Maline, sladkor in jogurt zmešamo z mikserjem ali paličnim mešalnikom. Sok s stopljeno želatino dodamo masi. Nalijemo v kozarce in damo za nekaj ur v hladilnik. petkica
ta recept bi lahko dala v bazo, je sproban in dober. Jst pa prilepim slikco vida u.

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

22. jun 2007 13:51

Joj, sploh nisem videla vprašanja. Jaz uporabljam kar sosedov navadni jogurt. No, me veseli, da je bil sproban. Kar se pa tiče pošiljanja receptov in slikic, jih imam pa nekaj na zalogi, pa mi računalnik nekaj "zašteka" in noče poslat. Se bom še malo matrala. Lep dan petkica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti