Avtokamp straško pag

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

13. jun 2007 22:06

No, superca. Sva se kljub mamljivemu opisu "sterkuš-ove" odločila za Straško. Komaj že čakam! Hvala mina20, si me potolažila in spravila v dobro voljo. Lp, Karmen jessy6

gelči  

član od: 20.4.2007

sporočila: 5

13. jun 2007 22:30

Mi smo bili tam dve leti nazaj z avtodomom.Bili smo razočarani.Že prvi vtis je bil slab. Ko smo prišli na kapijo smo zapeljali čez d..k, ker je nekdo z avtodomom butnil v wc posodo.Vsebina je šla po tleh... saj so spirali ..Wc so bili zelo slabo oskrbovani z wc papirjem, bili so umazani, stari.Samo en wc je bil takrat obnovljen.Tuši so bili tako visoko, da si se moral skoraj stisnit na ploščice, da si spralmilo.Na plaži gužva, hodiš in hodiko po brisačah.. Šimuni, to je pa druga pesem, tudi finančno, žal.. gelči

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

13. jun 2007 23:39

Meni se pa Avtokamp Straško že od nekdaj dopade. Še kot mulc sem hodu tam kampirat še s starši za rajnko Jugoslavijo. Že takrat, tega je že kar precej let, saj imam sedaj otroke ki že sami na morje hodjo, ni bilo tako slabo, kot je Gelči napisala. Vendar je ocena ko kam prideš relativna.

nasplošno meni se ta kamp zelo dopade in tudi Novalja zraven je zelo simpatična. malo je umirjena, ker vsa mularija proti večeru napade zabavišče in fter plaža party.

 

PS

V Avtodomarskem forumu sem v enem postu prečital, da če se po svetu z avtodomom po kampih potikaš moraš biti malo cigana, da dobro skoz prideš. He tudi taki smo.

Matjaž

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

14. jun 2007 7:06

Tudi jaz bom pohvalila avtokamp Straško. Priv priv

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

14. jun 2007 9:43

Jaz pa Šimune :) 6 let zapored smo bili tam (če ne celo 7, ne vem točno), sicer v vasici (Šimuni), ne v kampu, smo pa šli vsako leto parkrat v kamp - kopat se, igrat odbojko, na večerjo, po sladoled.... tako da vem kako izgleda. Je res super urejen. Če bi šla v kamp, zagotovo ne bi razmišljala o katerem drugem, kot o Šimunskem. s0ncek*

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

14. jun 2007 10:42

No, jaz sem bila nazadnje v Straškotu 3 leta nazaj in mi je bilo zelo všeč, razen wc-ji. Ti so res bili kriza. Vem pa, da so zdaj vsi obnovljeni in da so krasni. Da je gužva na plaži me ne moti, to mi je samo znak, da ljudje radi hodijo v ta kamp. Itak sem na "kamp plaži" bolj malo, ker gremo s čolnom na lepše in mirnejše plaže. gelci, kar se tiče tvojega pripetljaja z drekcom : za to so bili krivi kamperisti in ne delavci kampa, žal. Me pa zanima glede Šimunov, kako je z mestno zabavo. Ne mislim diskačev, ker sem že kar malo prestara za to, ampak na kafiče, restavracije, na kakšno živo glasbo ... greš lahko peš iz kampa do mesta? Kako daleč je? Sicer smo se za letos že skoraj odločili za Straško (predvsem zaradi velikosti, ker rabimo res veliko prostora za našo "bajto"), ni pa nobena informacija odveč. Hvala vsem in lep pozdrav. Karmen jessy6

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

14. jun 2007 10:54

Hm... moram povedati, da Šimuni niso mesto, ampak nekakšna ribiška vasica :) je pa tam res lepo. Imajo 2 restavraciji, eno picerijo, kavarnica je tudi, potem je še "koliba", za pojest kakšne ribice ali lignje, kaj popit... tudi trgovinica, trafika in frizer so tam. V eni izmed restavracij je tudi živa glasba (ne vsak dan). V Šimunih je marina, v marini pa je še ena restavracija. Drugače pa se iz kampa Šimuni do vasice se da lepo priti peš, je pravzaprav kar skupaj. Ko je konec kampa, je ograja.. na drugi strani ograje pa je že plaža vasice :) Najlažje se pride do vasice, če greš iz kampa pri recepciji, potem pa ob ograji dol do plaže in po plaži (par minutk), pa si že sredi vasice ;) Smo pa bili večkrat tudi v kampu (Šimuni), tam imajo večkrat kakšne zabave, plesne večere, živo glasbo... Karmen, če te še kaj zanima, le vprašaj ;) s0ncek*

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

15. jun 2007 21:47

Jaz sem bila tam lani. Od lani je full manjši k so naredl full bajtic. tako da je velik manjši kot pa je bil. Je pa res da je meni tam zelo všeč. Predvsem FKK kamp ker je tam res mirno in malo odmaknjeno, no toliko hrupa, ponoči je bolj temno. Meni je všeč. Je pa vsako leto tam več maldih. LP kaja27

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

18. jun 2007 10:35

kaja27, a to pišeš za Šimune ali za Straško? s0nček, hvala, če mi pade še kaj na pamet, bom vprašala Lp, K. jessy6

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

18. jun 2007 11:07

KAmp Čikat, je zelo velik kamp, parcele v prvi vrsti so več ali manj rezervirane, sem ter tja se najde parcela, drugače pa visoko gor na hribu, res je med borovci, lani so bili spodnji wc, kopalnice obnovljene, a tiste višje pa ne, sicer jih skrbno čistijo a vseno, spusta za čolna s prikolico ni blizu, je v mestu, pa še tko, če ti blagoslovijo hrvatje odmaknit avto oz. če ravno ni tam parkiran nič, privez, si moraš sama urediti oz. se kje pripopaš zraven, s tem da ni ravno super vstop v čoln, en otoček iz PVC-ja je privezan na skale in iz tega greš pol na čoln, s majhnimi otroci kar avanturistično, do čolna vsako pot plavaš, plaže so prevsem peščene ali skalnate, majhne, v bližini sosednjega hotela je ena plaža, mivka, gužva, plaža pa dolga ene 20m, široka ene 10m......do mesta je ene 15-20 minut peš, je sicer luštna pot, a ja pa meduze so bile, tako, da si moral kar pazit, ko si se kopal, sploh bolj na takih plažah, ki so dosegljive s čolnom............

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti