Avtokamp straško pag

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

tema odprta - 13. jun 2007 18:00 | ogledi: 7.502 | odgovori: 28

Me je kolegica, ki sprašuje za kamp v Pakoštanih, spomnila, da vas lahko tudi jaz vprašam isto. Torej, kakšne izkušnje imate s campom Straško na Pagu. Je bil kdo tam v zadnjih 2 letih, ko je baje prenovljen? Prosim in hvala! Lp,

Karmen

jessy6

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

13. jun 2007 18:04

mi smo že bili v tem kampu in moram rečt,da se mi kar dopade.drugače je pa še bolj urejen kamp šimuni, tudi na pagu.izredna čistoča. romi1

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

13. jun 2007 18:27

Ja, Šimuni so nama bili tudi zelo všeč, ampak naju pridejo za 14 dni za 150 € več kot Straško. Imava še psa, pa gliserja in prikolico za čoln - to je v Šimuniju precej dražje. Se pa lahko do plaže Šimuni zapeljeva s čolnom, če bi nama bilo tam bolj všeč. jessy6

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

13. jun 2007 18:31

ali sta se odločila da gresta ravno na pag?drugače mi hodimo v čikat na malem lošinju.izredno lepo.ne bi vama bilo žal. romi1

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

13. jun 2007 18:47

Ali lahko kaj več poveš o tem kampu. Tako, iz izkušenj. Kar je na spletu, grem zdaj gledat. Pa hvala. jessy6

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

13. jun 2007 18:55

kamp se nahaja v malem lošinju.je izredno obiskan,saj je tam takšen zrak,da dolpadeš.sami borovci.skoraj ve sanitarije so obnovljene,izredno čisto.do plaže je 2-3minute.imaš peščeno plažo,mivko,skale,v glavnem kar hočeš.do centra mesta je 2km peš ob obali.na mali lošinj hodimo že peto leto zapored,saj imam sina astmatika in mu izredno odgovarja klima in ta zrak.drugače je pa veliko peš poti in poti za kolesarit.mi veliko kolesarimo in tudi hodimo.če te še kaj zanima lahko vprašaš.hec bi pa bil da se vidimo ravno tam.ha ha . romi1

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

13. jun 2007 19:23

No, da ti povem, kaj vse nama je pomembno: - senca - ravna parcela - parcela velika vsaj 50 kvadratov, ker imava šotor velik 4,3mx6,2m (je večji kot prikolica) - spust za čoln (fajn bi bilo, če bi bil še privez, ni pa nujno) + kako daleč od kampa je vse to - poti za sprehode do mesta si že omenila, torej je tu kljukica - čiste sanitarije - dovoljeni psi - otočki ali plaže, do katerih se da prit samo s čolnom Zanima me tudi, če je velika gužva oz. če se da dobit zgoraj opisano parcelo v glavni sezoni (konec julija in avgust). Sem pogledala slike in mi je všeč. Zdaj samo še preverim pot in stroške glede tega. Hvala še enkrat. Res si prijazna. Morda se pa res dol vidimo. jessy6

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

13. jun 2007 19:33

SENCE JE KOLIKOR HOČEŠ.PARCELE SO VEČINOMA RAVNE.GUŽVA JE PA KAR,SAJ PRAVIJO DA JE TO NAJBOLJ OBISKAN KAMP NA KVARNERJU.PSI SO TUDI DOVOLJENI-VSAJ VIDELA SEM,KO SO JIH IMELI DRUGI,S ČOLNOM PA LAHKO GREŠ NA OTOČKE TAM BLIZU:SUSAK(SAME PEŠČENE PLAŽE),ILOVIK IN ŠE KAM BI SE DALO PRIT.TU KAR SEM TI NAPISALA,SE PRIDE SAMO S ČOLNOM ALI KATAMARANOM. GLEDE SPUSTA ZA ČOLN JE PA OD KAMPA ODDALJENO PRIBLIŽNO 300-500M. TUDI MI GREMO V GLAVNI SEZONI IN JE PONAVADI KAR POLNO,VENDAR MISLIM,DA SE NAJDE ŠE KAKŠEN PROSTOR.TO BI BILO TO.ČE NE -VPRAŠAJ.LP romi1

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

13. jun 2007 19:48

Zaenkrat iskrena hvala. Če bom še kaj rabila, bom vprašala. Super si! Lp P.s. Pa nikar ne piši z velikimi črkami tu na forumu, ker te bodo bejbe okregale. To namreč v forumskem žargonu pomeni, da se dereš, da kričiš. Prov? jessy6

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

13. jun 2007 19:56

Jaz pa lahko priporočam kamp Mali Dubrovnik v Povljani na Pagu. Zelo urejen, zvesti smo mu od ustanovitve, je pa poseljen večinoma s Slovenčki. Klea

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

13. jun 2007 21:31

Avtokapm Straško je super!! Ga priporočam. Lani sva s fantom bila tam v največji sezoni. Je zelo urejen kamp. Letos greva spet tja :)) Je pa tudi tukaj zelo veliko slovencev a neke pretirane gužve ni, v mejah normale :) Sence je pa zlooo veliko in plaže so super LP mina20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti