Poslikava sten v otroški sobi

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

13. jun 2007 15:29

V trgovini Buši v Ljubljanskem BTC-ju imajo različne nalepke za na steno. Poglej n a njihovi spletni strani!

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

13. jun 2007 15:36

Če imaš možnost si sposodi projektor ali kak grafoskop, pa projeciraj na stene. Tako sem jaz naredila. Taia

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

15. jun 2007 20:50

Sem res vedla, kam se moram obrniti. Hvala vam za vse ideje, zdaj morajo samo še malo dozoreti in potem veselo na delo. Hvala še enkrat in lep pozdrav, Rmeli Rmeli

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. jun 2007 21:29

Ko sta bila naša fanta mala, sva jima v sobo nalepila tapete in sta potem sama (predvsem mlajši)  brez slabe vesti risala pisala, čičkala in lepila po stenah vse do pozne pubertete.

Ko sta to dala skozi sta si uredila vsak svojo sobo ....

Še danes sta mi hvaležna, da nista čutila nobenega pritiska nad sterilnimi stenami (tako kot  jaz, ko je mama vsak dan vsaj petkrat odprla sobo, če je vse na mestu in bog ne daj  bi kje visel kak poster).

kobra 1

žarek_sonca  

član od: 15.6.2007

sporočila: 1

15. jun 2007 21:51

Pozdravljena! Ukvarjam se s poslikavami otroških sob, najrazličnejših motivov - lahko me kontaktiraš na mail: sendis@email.si za informacije in kakšno fotko mojih del :)))) Lep večer vsem skupaj! žarek_sonca

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

17. jun 2007 19:33

In še moja ideja - je prava mala goljufija - najdi lep motiv npr. v kakšni Disneyivi knjigi in ga nesi v fotokopirnico. Reci naj ti naredijo povečavo, pač povej kako velik lik hočeš - verjetno ne bo cela slika v enem kosu, pa kaj, jo boš pač zlepila. No, in potem sliko izrezi - zunanjo silhueto in potem jo nalepi na steno ter naredi konturo. Če si vsaj malo talenta ti potem obris ne bo problem "izpolnit" z notranjimi linijami. No, razno razne puhaste oblake na sinjem nebu tudi ni glih problem narisat, pa kakšno simpatično ograjco z muco na njej in rožice preko zelene podlage najbrž tudi ne,.....eh idej je nešteto. Ti že veš komu je namenjena soba. In ja, tudi moji otroci so imeli steno namenjeno njim in so na njej ustvarjali kadar so hoteli. lp, vanjatajnsek

JANA V  

član od: 29.11.2009

sporočila: 23

15. jan 2010 19:24

jaz pa vam svetujem da vam pravljični svet v sobi nariše gospa IRMA KOPAČ ki se tudi ukvarja s tem in ima du zelo posrečene Diznijeve ilustracije. Dobite jo na spirall.si Lp JANA V JANA V

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. jan 2010 19:48

Vendelina jr. je napisal/a:
Poleg tega, dete se razvija. Trenutno jo zanimajo princeske, naslednje leto pa morda kaj drugega in tiste princeske ji utegnejo čez nekaj časa iti na jetra. Vendelina jr.
mislim, da to nima veze. kaj je pa dvakrat potegnit z jupolom čez. bannanna_v_slo ;)

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

15. jan 2010 20:14

Spet en kup reklamiranja. Ne naročajte raznih slikarjev, narišite sami ali skupaj z otroci, če so že dovolj veliki. Je veliko lepši spomin pa četudi ne ravno estetski in seveda dogodek.In ja, na steno. Prebelit je tako ali tako treba vsakih nekaj let. zzak1977 Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 15. 2010 20:19

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. jan 2010 10:37

Po moje so v dveh in pol letih, kar je bila tema zaključena, otroško sobo že nekako porisali, kaj pravite?

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti