Domače pecivo - slaščičarne

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

tema odprta - 8. jun 2007 18:12 | ogledi: 16.443 | odgovori: 8

Pozdravljene!

Po navadi sama pečem drobno pecivo, a trenutno mi enostavno ne znese s časom. Prosim na plan z nasveti katera slaščičarna (v okolici Celja) ima dobro drobno pecivo, kakšna cena in te. št. tudi ni odveč.

Hvala že v naprej.

Lp,

Suzana

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

8. jun 2007 22:52

pojdi v Merkator poišči pecivo MANJA v hladilniku super!!! BISERKA55

madronsica  

član od: 26.9.2006

sporočila: 103

9. jun 2007 8:55

meni je dobro pecivo slaščičarne Brglez-prva lokacija mi pade na misel v Petrovčah madronsica

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

9. jun 2007 12:32

Pekarna Peternel, Nova vas v Celju, Ulica mesta Grevenbroich 9. Blanchy

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

10. jun 2007 13:44

Tudi v kmetijski šoli v Šentjurju ga prodajajo - ga pripravijo učenci, ki jih malo izkoristijo za takšen del v okviru prakse, a je kljub temu zelo profesionalno nareto, zapakirano, dobro in menda tudi poceni. lp, vanjatajnsek

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

10. jun 2007 21:36

slaščičarna v planetu tuš,zelo dobro lp Sashika

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

11. jun 2007 19:54

Najboljše drobno pecivo - definitivno pripravljajo v slaščičarni splošne bolnišnice Celje. Da se vam ne bo zataknilo.... Ne vem po kakšni logiki imajo tam slaščičarno, ampak pecivo je ODLIČNO. Slaščičarna ima svoje prostore v isti stavbi, kot je glavna jedilnica za zaposlene. Kar precej nas je ko smo poskusili in postali redni. Imajo takšno povpraševanje, da komaj folgajo. Tudi cene so ustrezne. Mislim da bi jih bilo pametno poklicat preden greš tja. Kar na glavno številko SB Celje pa te bodo vezali. Resnično ti ne bo žal. Aja, to ni takšna slaščičarna, da prideš in se vsedeš. Ne, oni samo pečejo, ti prideš in odneseš. in potem gotovo spet prideš....in spet in spet.... Lp, veverica Sporočilo je spremenil(a) sara dne 11. jun 2007 19:55:40

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

12. jun 2007 18:09

Hojla! Sem se "žrtvovala" in šla danes od zobozdravnika še po tole pecivo v SB Celje. Cene so se od zadnjič, ko sem tam kupovala pecivo, kar nekako popravile! 500 g pecvia stane 5 evrov (domače mešano pecivo)! In tako sem že cel dan trudim za vas in preizkušam in mi je pri tem zelo hudo, trpim!! In kot sem napisala že včeraj...pecivo je zelo dobro, sočno, slastno . V škatli so breskvice, rum in punč bombice, kokosove kocke, kokosovi poljubčki in še ene štiri druge sorte, katerih imen ne poznam, je pa vse zelo dobro. Še posebej mi je všeč, ker so grižljaji majhni - minjon, ravno prav za v usta, pa da se ti ne valja po rokah. Po želji vam pripravijo tudi pladnje. Za razne zabave sprejemajo tudi naročila za narezke, ki so vedno odlično in zelo razno raznoliko pripravljeni. Verjemite mi da imajo že interno veliko naročil. Če ne naročiš vnaprej malo tvegaš. Ker sem vzela malo količino to ni bil problem. Pripravljajo pa tudi torte in druge slaščice. In sicer greš v jedilnico SB Celje, tam rečeš za slaščičarko in ti jo pokličejo, poveš kaj želiš, plačaš na blagajni jedilnice in njam greš domov. Tole je še njihova številka 03/423 37 27 za naročila. Tako... jaz grem zdaj nazaj papcat....papa Lp, veverica

jen152  

član od: 12.3.2008

sporočila: 6

25. apr 2008 19:46

Hej! Mene pa zanima, če katera mogoče ve, kje bi v Mariboru našla slaščičarno, ki bi mi spekla tortico v obliki srčka. Rada bi manjšo tortico za 2 osebi. Pa s kakšnim napisom. Če slučajno katera ve, naj se prosim oglasi. Hvala jen152

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti