Lektoriranje diplomske na loge.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. jan 2013 20:07

Dekle drago, tole, kar praviš;

 "čeprav morda domnevamo, da je naloga pravilno napisana in ne potrebuje lektoriranja."

 

Morda domnevati je za spodobno diplomsko nalogo na univerzi premalo. Je limnol, kolikor vem iz njenih številnih izkušenj, vse lepo napisala. Vsaka fakulteta, ki da kaj nase, želi diplomske naloge tudi jezikovno in slogovno spodobne, ne le vsebinsko. In prav je tako.

No, nekatere zasebne šole so pa druga zgodba.

 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

31. jan 2013 20:15

 Saj o tem govori že druga najbolj znana Einsteinova enačba:  znanje = 1/ego

Sonja

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

31. jan 2013 20:19

Ne le fakultete - diplomske naloge so naše delo. Zase vem, da si ne bi želel, da bi imela moja diploma slovnične (in druge) napake. S tem, ko rečem diploma, mislim DIPLOMA, to pa (po mojih standardih) ni kar tako.

Sploh pa, če stane npr. striženje pri frizerki 30 eur (uredi te v recimo pol ure), potem je razumljivo, da bo lektor za cca. 70 strani potreboval precej več časa in posledično tudi denarja. Sploh pa je razlika tudi v izobrazbi, lektorji so tudi univerzitetno izobraženi, kar pomeni (če res stane lektoriranje samo 1 eur/dan), da je njihovo delo res podcenjeno.

Nomen

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

31. jan 2013 21:08

Vse to razumem in tudi sama pričakujem, da bodo diplomske naloge slovnično in oblikovno pravilno napisane. Kljub temu pa fakultete ne dopuščajo, da diplomsko delo uredimo sami, če to znamo (namenoma ne bom napisala, da domnevamo, da znamo). V mojem prvem postu sem napisala, da je bilo moje "lektoriranje" toliko dobro, da sem na več kot štiridesetih straneh spregledala tri napake, kar (roko na srce) lahko spregleda tudi plačani lektor. Če bi danes pisala svojo diplomsko delo, bi zaupala v svoje znanje jezika (nekaj resda nedokončane jezikovne izobrazbe imam), ampak fakulteta mi ne bi dopustila, da nalogo oddam brez navedbe lektorja. 

 

Še enkrat - ni problem v denarju, problem vidim v tem, da fakulteta lektoriranje predpisuje.

Barbra

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. jan 2013 21:17

Ja, pravila pač morajo biti, očitno so razlogi, zakaj so taka, kot so. Je že limnol povedala zadosti.

Enako, kot pravila predpisujejo, kako mora naloga izgledati oblikovno, saj tudi tu ne more biti tako, da bi pač vsak po svoje pisal, ker eni mislijo, da vedo, kako je treba.

 

rimljanka

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

31. jan 2013 21:20

Rimljanka, se vdam

 

Barbra

Zuckerfee  

član od: 21.7.2010

sporočila: 118

31. jan 2013 21:30

barbra je napisal/a:

Še enkrat - ni problem v denarju, problem vidim v tem, da fakulteta lektoriranje predpisuje.

Barbra

 

Barbra, čeprav sem študentka, sem vesela, da fakulteta zahteva lektoriranje s strani  pravega in ne samooklicanega lektorja. Zakaj? Ker se na moji smeri ukvarjamo tudi s pravopisom in vidim pri sebi in pri sošolcih kakšne težave imamo. Tako da raje ne pomislim, kakšne težave morajo imeti šele tisti, ki pravopisa v svojem predmetniku nimajo.

Še malo v razmislek - ravno izpit iz pravopisa povzroča študentom največ težav.

Zuckerfee

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

31. jan 2013 21:49

No, meni jih ni...

 

Barbra

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

1. feb 2013 7:33

barbra je napisal/a:

No, meni jih ni...

 



Barbra

 

Meni tudi ne. Moti me, da se vse meče v isti koš. In potem strani dolge pridiganja o tem kaj je prav in kaj ne. Pa koga to briga. Če je tema odprta se vpraša. Ali pač ne?

Lila Roza

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. feb 2013 7:48

Ja, če je tema odprta, pač vsak lahko napiše svoje mnenje. Ali pač ne?

 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti