Najprej pojemo, potem pojemo ?

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

6. jun 2007 19:52

Meni pa - poleg ze navedenega Mlakarja, se mi je kar stozilo, da bi ga bilo treba spet it poslusat - najbolj odmeva tista od Marine Perazic (oziroma Denis&Denis): Kolačići. Grad je tako siv i hladno je a jutro me zadirkuje da sam blesava što sam nervozna jer ne znam gdje si sad. Kao rumeni kolačići dječaci hodaju po ulici i baš sam blesava što sam nervozna jer ne znam gdje si sad. Pojest ću sve kolačiće tebi u inat postat ću debela sve djevojke neće biti slatke kao ja.

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

6. jun 2007 20:14

ufff.. sem se zdejle spomnila k je bila ena kuharska oddaja (pa zdej ne vem, če je vodila Šerbi, ali je samo pela) ne znam celotnega komada, gre pa med drugim tud tkole: "rada imam domač"ga zajčka in ocvrta sveža jajčka, rada imam vse od svinjine, ob piščancu točim sline.. hej ho, rada imam vse to!" :)) haha.. crkneš. Drugač pa: Gianna Naninni: Fotoromanza (ko govori o enih sendvičih pred tv-jem... ne znam lih italijansko) pa od Karmen Stavec: ... "in skuhala ti bom še kavo..." ne vem točno kateri komad je, ker mi je drugače brezvezen. Pa "Breakfast at Tiffany" ne vem izvajalca.. čeprav nima ravno veze s hrano besedilo... Scorpy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. jun 2007 20:29

Alka Vujica, Vesna Zmijanac: Da budemo noćas zajedno:

.

---kunem ti se svime, od sada ću piti samo  crno vino

kap sa tvoje usne

i još litru ne bi li me podsjetilo

kako ljube usne najdraže

kad se tako strašno požele

meni dušo duguješ još to

da budemo noćas zajedno

 

ljubiću te sve dok sjaje zvijezde

a želja mi posatje sve veća

nek" ti jutro miriše na mene

i nek te na mene uvijek sjeća

 

 

 Ti ne brini ništa

ta će tajna uvijek biti samo naša

popili smo ljubav,

ostala je skoro samo prazna čaša

noćas hoću da je razbijem

i na tebe skroz da otkinem

meni dušo duguješ to

da budemo noćaszajedno...

 

In po dobri hrani odlična kavica...

 Predrag Gojković Cune: Kafu mi draga ispeci...

 

Mamamia

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. jun 2007 20:30

anzus in nena, hvala ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. jun 2007 20:30

Aja, pa še ena iz yogo legend: Lepa Lukić: Otiš"o si, sarmu prob"o nisi....

 

KAj pa naše Frajkinclarje, njihove koline,poznate?  ...včeraj si še krulo, dans te več ni....

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. jun 2007 20:55

Žgančke mu bom skuhala,

s ocvirki zabelila,

ko bo ocvirke dol pobral, še mlekca bom dolila.....

(slovenska narodna)

Zaklala žena raco,

možu je dala taco,

 jej, le jej, preljub moj mož,

da hitro debel boš.

Zaklala je kopuna, možu je dala kljuna,

jej, le jej, preljub moj mož,

 da hitro debel boš!

(slovenska narodna)

lani sem kupu ji kilo kofeta,

letos že hoče met celga teleta!

(narodna)

Lp

P.s. Mlakarjeva "Od Franca Frančeškina god" in Balaševičeva "Al se nekad dobro jelo" sta si pa zelo, zelo podobni, hehe.

Soj cajt so bli ljudje bolj lepi an bolj debeli ka so radi kej dobrega spili an kej dobrega pojeli. An ne tko ku dans k človk je slabš ku miš, an se zdi sam sebi lep, samo če je suh ko štekviš. Soj cajt dragi moji aaa ja blo pej tako, so te meli za bolanga, če si jih jemu menj ku sto. Taprav dec je mogu met narmanj studvejsti kilu, an je lohkor, ma ne da b`se silu pojeu pol prasca tako po čres. Ej, če se jaz zmislim rancga Franca Frančeščkina kolko smo mi u kop pojeli, kolko smo mi v kop spili vina e se zmislim ko h meni v hišo pršu je en bot, me udaru na glih po rami an reku :"Danes jemam god!" Sem reku "Posluš me dobro, Franc Frančeščkin, te gleda danes tisti, če ne daš za en kvartin!" "En kvartin, kej govoriš, ma dej ma sej si mona, dereta v hram nas dva kaštrona gremo sprazent en buč po črez." "Olala", sem reku Franc, "ma nimam prou neč proti", an hitro sem šou nardit dva paninčka tko za po poti, vsakmu štrunca kruha, mortadela, sir, ben, lih tolko da nam da želodc po poti mir. Če greš po vasi gor dol na levo en pole na glih, si čez en kvart ure že pr Frančeškinovih. Franc je prton odopru, vrata od hrama odkljenu, an pole poklicu ženu, naj da kej za jest taku počrez. Ka pršu sem v hram, jaz v šentiment sem padu, ma ku da b"se regiment soldatov zrihtal za paradu, taku so stali v vrsti garganja, bel pinot, zelen, barbera, kabernet, merlot. An kej je blo na buči gor prvjezano na tram, pršut, pi špeh, panceta an umjes pa še kak šalam, an še klobase v reštah vse prvpravljeno za zimo, ma taku kot grozdje pred vandimo je viselo dol, tako po čres. Prvo delo, smo splakenli s pinelo dol po grli tista dva paninčka z mortadelo, an pol smo lepo počasi od buča do buča šli, pr vsakmu pipco odvili anu malčk guštirali. Garganja, ka ti stori voju za čokulat, zelen, prekrasen, ka jema tak duh ku muškat, pinot, ka se ti v ustah razcveti takuo ko roža, merlot, ka ti želodčk poboža, an taku naprej, tako počres. Sem reku: "Franc, ma dejmo še zagost na violinu, čem rečt, narezat kej pršuta se toka pr takem vinu!" E, ma ni blo treba prosit dragi moji, en, dva, tri je bil pršut na kavaleti an smo ga rezali. Prou kmali je ostala od njega samo kost zato smo be, inšoma, da ne bi padli v švohost, hitro vsak po en šalamčk povendimali, vmes pej malčk počakulali od tega an unga tako počres. Zraven smo pojeli par štruc sirkovga kruha, barbera je pej skrbela da niso bla grla preveč suha, en pole je prnesla soja žena dol v hram eno veliko skledu žolce szi lomberjem. An usakmu en tond jote, ka je noter stopu prasc, an u usakmu tondu je plaval še en par klobasc an zraven je bil še pršut na octi an zraven še polenta, ma so bla črjeva tako kontenta so več ko cvilla tako počres. "Kako je sočo, boš še enu fetu?" "He, he, ben, pej narježi." "An kaj boš pil zraven, belo al črno?" "Ma toči, toči, vse je dobro!" "Ben zdej ko smo to pojeli, gremo pej naprej!" E, ko smo to pojeli je dal Franc nov pršut na kavaleto žena je šla pej spečt eno frtajcu sz panceto Franc sem reku, "Ma, ustav se malo, ma dosti je blo, dej!" "Muči!", je reku, "an tiho bod, an pij an jej!" Ni bl druzga ko ga ubogat, tiho bit, an vse do jutra, dragi moji jest an pit, ka se je zdanilu, smo pej še zapojali, ma da pokale so šipe an pole vsak še ene mičkene tripe smo udarli za fruštek tako počres. E, soj cajt so bli ljudje, res, bolj lepi an bolj debeli, ka so radi kej popili an kej pojeli an so se radi med sabo imeli, ka človk če slabo je, zna dobit slabo kri, an tak čovk je slabe volje an se stršno rad jezi. Ljeta so pasala ma pero jest rad jem še zdej. Okroh jeter me res namalčk zbada, ma pero želodec je pej zaenkrat, hvalabogu, koker rostfrej. Pero če si zmislim tistga goda od Franca Frančeškina še zdej mi hodi ven kislina tako podugič an počres.

cervus Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 06. jun 2007 20:59:08

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

6. jun 2007 20:59

Hm, se dve pesmi iz mojega otrostva, ki sta bolj na pijemo kot pojemo.. ena se je vsako nedeljo dala poslusat na Nasi poslusalci cestitajo in pozdravljajo: Napitnica iz opere Princ Študent v izvedbi Maria Lanze; druga je slavna Lily the Pink (The Scaffold). Vsem, ki ju se ne poznajo, priporocam obisk eMule. :)))) lp, proxima

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. jun 2007 21:01

Se il mare fosse de tocio e i monti de polenta o mamma che tociade o mamma che tociade se il mare fosse de tocio e i monti de polenta o mamma che tociade polenta e baccala" perche non m" ami piu" Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti