Kaj je narobe z ljudmi?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 14:12

Vendelina jr. je napisal/a:
Veri, za božjo voljo, pa ne skači stalno na prve žogo in za božjo voljo, hormoni niso vedno izgovor. Vendelina jr.
Dokler jo odbijem, se splača;) Sicer ne vem, zakaj bi bilo to na prvo žogo. Povem pač, da se večini to zdi čudno in čudak=frik. to je to. Nobene drame zraven. Glede hormonov si pa prva in edina, ki se je pritožila;) Nosečnost sem omenjala zato, ker pač nekak izključuje možnost, da bi si tip samo želel nekak navezat stik z nasprotnim spolom (ker se mi zdi, da nosečke nismo ravno ciljna katergorija). Tudi ne morejo vsi, ki jim kaj ni prav, kar nosečka napiše, tega enostavno pripisat njenim hormonom, hehe;) Vsaj ne, če sem ta nosečka jaz, ker se ne bom pustila;) kyara, se strinjam. Včasih tudi pomaga, če kakemu pešcu rečeš, samo mičkeno, prosim, pa se z veseljem odmakne (če si recimo kje, kjer smeta oba bit)... Ali pa se ti kak avto opraviči, ker te pač očitno res ni videl in ni bilo nalašč. Na take nismo nič jezni in znajo prav polepšat dan;) Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. jun 2007 14:26

No, mene nikoli nobeden ne ogovarja, ne deli komplimentov in... Enostavno NE. Ker tudi meni to ni všeč in to jasno pokažem. In če bi že kdo od kje kaj siknil, vržem tak ponižujoč pogled, da utihne v trenutku... Ker kakršnihkoli opazk ne mislim poslušat. Sploh od nekoga, ki ga ne poznam. No, kako smo si različni...

Se gibljem kot lady, kot bi rekla Vendy in dam to tudi vedeti. Urejena sem v vsakem trenutku brzhibno, tako da zgledam strogo, morda zategnjeno. Skaratka, folk ne skače vame. Sploh pa morajo imeti moški malo več jajc za lady osvajat. In bit malo na nivoju... Še dobro, da sva se z možem na Pohorju spoznala, oba v trenirkah in treking čevljih...

lidka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jun 2007 15:15

Morda imava pa Veri in jaz isto razmerje hormonov. Velikokrat bi bila najraje gluha in slepa, pa še v tla se vdrla. Ampak z leti sem se naučila ne biti tiho in zadeve ignorirati. Ker se potem vleče v nedogled. Zanimivo, ko sem v študentskih letih zjutraj tekala po Rožniku, sem srečevala čudne frike kar po vrsti - od tistih nagcev v plašču dalje. Moja cimra pa nikoli in če je bila ona z mano, tudi ni bilo nikjer nikogar. Po PSTju jih pa ne opazim. Loni Makaroni

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

7. jun 2007 15:39

Kaj se tiče kraljevske drže bi rekel tako,da je Jancka naletela na kralja,ki ne dovoli vožnje po njegovem pločniku.Svetujem ti pa,da ne suvaš tja v tri dni,kajti ko ti jih bo kak"kralj"pošteno naložil ti nobena kraljevska drža ne bo pomagala.Kako boš stokala šele potem in kaj bo takrat z ljudmi?Jancka še vedno nisi pripravljena sprejet dejstva,da tvoje veličanstvo ni hotelo sestopiti iz trona(beri kolesa) in je ravno to tista malenkost,ki je za svojo varnost nisi naredila.Lidka je lepo napisala,da večina prometnih udeležencev dela male prekrške,ki obrodijo splošen kaos.Se je potem sploh še vredno vprašati"kaj je danes z ljudmi"???Res je ,da se ljudem s kraljevsko držo večina umakne,vendar ne iz spoštovanja,temveč zaradi prezira do njihove oholosti,ki se na daleč vidi.Kraljice imate kraljevsko držo tudi doma ob partnerjih inotrocih,ali je to le cestna maska za skrivanje kompleksov nemoči in negotovosti? ati zlati

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. jun 2007 15:48

Ne, ne ati zlati... Malo glej okrog, ženske, moške in njohovo obnašanje. Oholih ljudi nobeden ne mara...

Ljudi, ki pa so samozavestni, ki izžarevajo energijo, ki vejo kaj hočejo, ki so ob pravem trenutku komunikativni in primerno prijazni... Jih vidiš že na daleč... (ne pravim, da sem sama med njimi...) In tudi malce izstopajo... S šarmom...

lidka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 16:28

ja, že mogoče, lidka, ampak zato ne rabiš lip glossa;) In take opazijo tudi friki, hehe, a ne, Loni?;) Veri

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

7. jun 2007 17:18

Hvala za razlago Brownovega gibanja. Drugače pa o blondinkah za volanom.. jaz sem tudi blond pa sem prav prijazna na cesti. Zadnje čase pa še ful previdna pri kolesarjih, haha.. pa ne zaradi te teme. Ravno kakšen mesec nazaj je v naši vasi nekdo zbil kolesarja in to na ravnini... do smrti :( In zdaj raje vozim 2 kilometra za njimi, kot da bi kaj riskirala.... Lidka je sicer fajn napisala kako se sama izogiba raznim opazkam in ogovarjanju.. samo meni se zdi pa to dolgočasno, da si tako "high" da se ti noben ne upa nič rečt, pol se ti nič zanimivega ne zgodi... vsaj meni se zdi tako. Pa še kompliment za Veri: zdiš se mi zelo ena "down to earth", prizemljena oseba, ki daje inspiracijo tudi drugim. Tko, sem se izpovedala, zdej grem pa lahko domov.. no, hmm.. šele čez slabo uro.. LP Scorpy

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. jun 2007 18:02

Vendelina jr. je napisal/a:
Lepo si uredi frizurico, pa gloss na usta in samozavestno po mestu. Pa kakšno linžerijo si kupi. In se začni gibati po ulicah kot kraljica in ne kot kegelj. Kraljice si ne upa nihče poriniti, s kegljem nima pa nobeden problema. Vadi svoj kraljevski gard in vadi toliko časa, da ga bodo znale vse celice tvojega telesa. Kraljicam se idioti tipa "js pa mal bejbe po pločniku mečem" umikajo, skačejo v luknje za kanalizacijo, ali pa sploh poniknejo... Ko boš uvežbala kraljevski gard pa še enkrat čez Junga in Levi-Straussa - za začetek. Tam v bistvu zelo veliko piše o faktorjih, ki tvorijo samopodobo. Pa še nekaj literature o nevrolingvističnem programiranju tudi prav pride. Vendelina jr.

 

Če pride kak Martin Krpan, ki na gosposko ne da kaj dosti, tudi lady look ne bo pomagal

Cila

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

7. jun 2007 19:36

Scorpy je napisal/a:
Zadnje čase pa še ful previdna pri kolesarjih, haha.. pa ne zaradi te teme. Ravno kakšen mesec nazaj je v naši vasi nekdo zbil kolesarja in to na ravnini... do smrti :( In zdaj raje vozim 2 kilometra za njimi, kot da bi kaj riskirala.... Scorpy

Glede te nesreče: bilo je samo vprašanje časa, kdaj se bo zgodila. In žal se je zgodila in žal ravno na tisti naši nesrečni ravnini.

marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti