Kaj je narobe z ljudmi?

neznan uporabnik

7. jun 2007 11:26

Vendelina in ostali, se popolnoma strinjam. In kot sem nekje prej napisala, prihodnjič bom tipa sunila nazaj. In se bosta vlogi keglja in kralja malo zamenjali. Z lip glossom ali brez njega. Kvečjemu s kako ošiljeno peto. jancka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 11:35

hehe, zdaj ste skoraj me pa malo prestrašile: kaj je potem na meni, da me taki friki ogovarjajo? Če sem delala samomor, pa en drug, če ga lahko slikam, ko se nag pelje čez ljubljanico, ker je šel stavit s kolegi v petek pri pivu... (tip star cca 40-50 let...). Ma, hec, verjetno sem tudi sama malo čudna, pa me upajo ogovorit takile čudaki, nič hudega, boljše ko da me iz pločnika porivajo;) Čeprav ko te kak kreten izsiljuje iz neprednostne ti čisto nič ne pomaga, kak gloss imaš ali kako se voziš, on te še vidi ne, kaj šele, da bi ga brigalo, kje si, pa da maš ti tam pravico bit, on pa ne... Veri

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

7. jun 2007 12:29

Kaj je Brownovo gibanje pešcev? Jancka, tudi če nisi naredila prav, noben te nima pravice poriniti po tleh! Mislila si zgleda dobro - se umaknit. In ja, tip ima probleme sam s sabo in to je njegova kazen. Moram pa rečt, da vam svaka čast kolesarjem, ki si sploh upate vozit, kjerkoli. Odkar imam izpit za avto sem videla že toliko potencialnih situacij, v katere so bili vpleteni kolesarji. Če ni pločnika in je samo cesta, ko jih vozniki obvozijo na centimeter blizu, ker gre nasproti tudi avto.... auu.. samomorilsko. LP Scorpy

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

7. jun 2007 12:39

Loni, men se zdi, da se morajo rolarji vozit po pločniku, vendar naj ne bi presegli hitrosti pešca. As if... še nobenga nisem videla, da bi bil tok počasen:) Scorpy

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 13:36

scorpy, če mi bo na rolerjih kdo zatežil, da se prehitro vozim, mu bom šla diret zbrskat najhitrejši čas v teku (pešca) na 60m, hehe, pa naj se nekam zaleti! Dokler ne naredijo posebnih stez, se jaz rajši furam po kolsarski, če sem z rolerji, ker pač (po hitrosti in okretnosti) bolj pašem tja, čeprav ni po zakonu... Kolesarji navadno niti nimamo problemov z rolerji, se mi zdi, da smo oboji kar strpni en do drugega, saj smo v gl. isti ljudje, ki smo enkrat na dveh, drugič pa na 8 koleščkih... Bolj se oboji jezimo nad vozniki in pešci;) Brownovo gibanje je popolnoma nepredvidljivo in kaotično gibanje molekul in atomov, ki se dogaja ves čas povsod, vse molekule in atomi malo gibajo. V trdnih materialih malo manj kot v tekočinah, v plinih še bolj. Intenzivnost gibanja se poveča s temperaturo, absolutna ničla (-273 st.C ali 0 K) je definirana tako, da se to gibanje pri tej temperaturi ustavi. zaenkrat nam je še ni uspelo doseči. Pešci pa se gibljejo podobno nepredvidljivo kot ti atomi, zato je tako napisala - niti približno ne moreš napovedat, da se dotični osebek, ki ves čas hodi naravnost ne bo kar naenkrat premislil in spremenil smeri svoje hoje brez kakršnega koli opozorila v drugo smer... Veri

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jun 2007 13:44

Veri, človek z butasto-neslanim vprašanjem pa ja še ni frik.... Malo manj drame, prosim. Glej moj včerajšnji namig z beležnico. Vendelina jr.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 13:55

Hm, ne vem, če se bo večina strinjala s tabo, da neznanec, ki nosečnico v 9. mesecu iz ljubega niča vpraša, kdaj je delala samomor, ni frik, hehe:) ne vem, kake so tvoje definicije, v SSJK te besede ni, tako da si jo vsak lahko razlaga po svoje - jaz si jo kot da je to čudak, kar mislim, da je. Tebi je mogoče čisto normalen začetek pogovora to, ampak mislim, da večini vseeno ni;) Kar se mene tiče ne zganjam drame okoli tega (beri moj citat zgoraj: "Ma, hec, verjetno sem tudi sama malo čudna, pa me upajo ogovorit takile čudaki, nič hudega, boljše ko da me iz pločnika porivajo;)", meni se to ne zdi drama, če je pa tebi to drama, potem pa maš preveč dolgočasno življenje;), mi je pač hecno. Veri

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jun 2007 13:59

Veri, za božjo voljo, pa ne skači stalno na prve žogo in za božjo voljo, hormoni niso vedno izgovor. Vendelina jr.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. jun 2007 13:59

Strinjam se z vami, pešci so nepredvidljivi, kolesarji vozijo po poločnikih, šoferji pa itak vsi znamo, da so naj..... Midva z možem sva šla v našem majhnem mestu lepo čez prehod za pešce. Nakar pripelje ena blondinka, ki gleda in pelje lepo samo naravnost. Ker nisva bila edina pešca na prehodu za pešce( bilo jih je kakih 6-7 še poleg naju. Nakar ta blondinka pritisne plin in kar lepo med nas pešce. V eni roki drži telefon, v drugi prižgano cigareto, okno spuščeno, muzika nabija in lepo med nas. Razbežali smo se kot kure na vse strani, enemu starejšemu gospodu, ki ni pravi čas odstopil, pa pelje lepo preko noge. ( stopala) On se zadere, eni zakričijo, blondinka pa kar dalje, kot da se ni nič zgodilo. No ja, so tudi taki šoferji. Tako da malo strpnosti in previdnosti nobenemu med nami ne škodi. Se pa na žalost najdejo tudi taki, ki jim lepo po domače vse " dol visi" in se ne zmenijo za nikogar. Saj so itak oni najpomembnejši in naj ..... Pa lep dan in čim manj neviht to popoldne vam želim! Kyara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jun 2007 14:11

Scorpy, nisi še videla mene, to bo to. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti