Kako "osvežiti" stenske ploščice?

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

tema odprta - 1. jun 2007 11:02 | ogledi: 2.360 | odgovori: 5

pOZDRAVLJENI.

STARE KUHINJSKE STENSKE PLOŠČICE BI RADI OČISTILI - TEMELJITO IN TUDI FUGE. POZNATE KAKŠNO DOBRO ČISTILO ALI IMATE KAKŠEN DRUG PREDLOG.

POZDRAVČEK

simonkaaa

parangal  

član od: 1.3.2007

sporočila: 21

1. jun 2007 11:24

Cillit Bang z rumenim zamaškom, ki je univerzalni odstranjevalec madežev, odmaščevalec odtokov in odstrani plesen oz. pobeli fuge - črte med ploščicami. Je še veliko teh čistilnih sredstev, ki zagotavljajo visok sijaj, če pa to ne pomaga, potem pa macolo v roke, razbit in položit nove ploščice. parangal

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. jun 2007 11:57

Če si se zares odločila, Dexal Candeggina gel, je pa to izjemno agresivna stvar. Pride v poštev preden se odločiš za macolo. Jaz sem jo kupila in uporabila. Vse je seveda sterilno in belo, vendar tega ne bom več uporabljala. Tako dražeče sredstvo je, da sem že mislila, da sem alergična na svoje prostore. Je zelo učinkovito sredstvo, vendar ti svetujem, da se med delom zaščitiš, predvsem pa dobro prezračiš stanovanje po čiščenju. Sem čistilni freak, pa nisem prepričana, da bom to kemikalijo še uporabila nola

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

1. jun 2007 12:45

Hvala za odgovore. NOLA kje pa kupiš to čistilo. Ha ha z macolo bo tudi fajn. simonkaaa

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. jun 2007 12:48

V Eurospinu. Grozno je. Še malo, pa bi mi zbrisalo še ime in priimek. nola

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

1. jun 2007 13:58

Mi smo se tega lotili s čistilnim aparatom na paro oz. micko. Kuhinja zgleda kot nova! Je pa seveda potrebna ob tem opravilu previdnost..da se ne popariš ipd.:) Miškolina Sporočilo je spremenil(a) Miškolina dne 01. jun 2007 13:59:43

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti