Krema za mešano kožo

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

tema odprta - 30. maj 2007 17:05 | ogledi: 1.871 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Vprašanje je predvsem za ženski spol. Na razpolago imate kremo za normalno do suho kožo in normalno do mastno kožo. Kožo pa imate mešano (masten predel čelo,nos,brada). Kakšno kremo v tem primeru uporabljate.

lp

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. maj 2007 17:20

Za vsak del kože posebno kremo. Tako mi je svetovala kozmetičarka in se je obneslo. Mamamia mamamia

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

30. maj 2007 17:57

Kremo za normalno do mastno kožo - če imaš T predel masten, sicer pa normalno kožo... Sicer pa sem si svoje mastne predele na obrazu "popravila" z rožnim oljem in ostalo kozmetiko Dr. Hautscka. Kozmetiko te znamke naj bi uporabljali po principu odzivanja kože. Se pravi, da mastno kožo malo namastimo in tako koži posredujemo informacijo, da je le ta dovolj mastna in se ne masti več. Velika večina ostalih znamk ima kreme za mastno kožo tako naravnanih, da kožo izsušuje... Moram reči, da od takrat zares nimam več težav s tem, da bi se mi koža svetila, pa čeprav sedaj za spremembo uporabljam kremo druge znamke. veverica

gordip  

član od: 30.10.2006

sporočila: 51

30. maj 2007 20:37

Jaz sem imela zelo mastno kožo. Z vsemi kremami sem se zelo svetila. Dokler nisem probala NIVEA VISAGE za normalno in mešano kožo (Art.-Nr.81202), dobi se tudi v Sparju. Od takrat nimam več težav z mastno kožo. Gordana gordip

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. maj 2007 20:49

Tudi jaz imam tako kožo - pred porodom so me pestili še mozolji...katastrofa. Uporabljam kozmetiko Gerard"s za mešano in mastno kožo in sem res zelo zadovoljna. Imam samo eno kremo za cel obraz. Zvečer se namažem s kaviarjevo kremo iste firme, ki je pa res bomba; primerna je za vse vrste kože in učinkuje regenerativno proti gubam.

Vsak teden si enkrat naredim masko iz jogurta in svežega kvasa. Poskusi, je zelo učinkovita za naše vrste kožo.

Anja

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

30. maj 2007 21:22

 Eucerin Hydro balance je krema, ki moiji mešani koži zelo odgovarja.

 

Iča 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti