Izplačilo rezervaci pri vzajemni

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

31. avg 2007 21:47

Midva z mozem sva skupaj sklenila, on je bil izbran, jaz pa ne. Ko sem klicala na vzajemno, mi je gospa "prijazno " povedala, da mi denar pripada, ampak zal nisem bila med 180000 izbranimi. Zal???? Mislm, naj koga drugega nategujejo, da so posteno vracali. vida70

vodnar42  

član od: 1.6.2007

sporočila: 18

31. avg 2007 23:15

bravo vida imaš prav jaz sem dobil enak odgovor.dobro so nas nategnili po domače povedano. loterija. sašo 64 vodnar42

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

1. sep 2007 9:10

Pa še naj kdo reče, da niso denarja delili. lp valči

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. sep 2007 14:45

Vida70 in vodnar 42, da nista mogoče narobe razumela? Da so tisti "izbrani" dobili denar prej, ostali ga boste pa kasneje?  Dvomim, da bi si Vzajemna privoščila kar žrebanje, ko jo vendar k vračilu zavezuje zakon.  Če je pa temu res tako, kar na Zvezo potrošnikov s problematiko in dokumentacijo.

Lp

Cila

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

2. sep 2007 22:03

No, iz vse te štorije se lahko tudi nekaj naučimo: nič ne škodi, če pošto , ki jo prejmemo, tudi preberemo. Tudi za oblikovanje  rezervacij smo dobili pred leti papirje, na katerih je lepo vse pisalo. Ker se je pa kasneje izkazalo, da te rezervacije niso ravno zakonite,  smo tisti, ki smo bili pri teh rezervacijah udeleženi, dobili svoj denar vrnjen nazaj.

Torej, pošto preberite, malo razmislite, nato jo lahko pa še vedno vržete v smeti.  

Tanja

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

3. sep 2007 9:25

Prosim vas lepo.Kaj niste brali prejšnjih mnenj? Kaj se je dogajalo ,eden v družini dobi drugi pa ne ,pa sta vse enako delala.Pa še tisoč takšnih primerov. Drugo kar je, jaz sem tudi imela rezarvacijo pri drugi agenciji .Skoz do sedaj dokler se nisem prestavila ,pa sem dobila denar nazaj.Sestra enako,pa smo enako vsoto dobile. Jaz sploh nisem bila pri tej "loto" agenciji,pa me vse močno jezi.Sedaj pa nekateri tako pametujejo,kaj vse bi morali v preteklosti naredit.Da slučojno ne bi bili med temi 180000,bi se tudi pošteno razburjali ne pa šopirili kaj treba s pošto delat. P.S. Brez zamere,da ne pride do kakšnega pretakanja krvi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti