Kaj danes za kosilo

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

tema odprta - 27. mar 2002 21:20 | ogledi: 22.085 | odgovori: 17

Ob kuhanju kosila se mi je utrnila ideja, za katero ne vem, če je čisto izvedljiva. Namreč, vsak dan si razbijam glavo s tem, kaj naj skuham za kosilo, pa bi bilo fino, če bi na kulinariki vsak dan objavili predlog za kosilo. Lahko je tudi čisto navadna stvar, naprimer špageti z mesno omako in solata, samo da bi lažje dobili idejo, kaj naj skuhamo. Sploh ni treba, da so zraven recepti. Jernej, ali je moja zamisel sploh izvedljiva?

pa lep dan še naprej želim

maja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. mar 2002 21:33

Tehnično je, praktično pa v tem trenutku ne, ker bi potrebovali nekoga, ki bi dnevno sestavljal jedilnike. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

27. mar 2002 21:56

Maja, dobra ideja! To bi po mojem še povečalo obisk, ki je že tako krasen Samo...,res, kdo bi to delal? LP Bojan

neznan uporabnik

28. mar 2002 8:23

na enem hrvaškem in enem jugoslovanskem kuharskem portalu tudi ponujajo dnevne predloge za kosilo. sistem pa je takšen, da avtomatično iz baze potegnejo recepte. za predjed, glavno jed in tudi sladico. lppl

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

28. mar 2002 8:51

GESLO, lepo prosim naslov, jugoslovanskega kuharskega portala. HVALA POZDRAV IN LEPE PIRHE VA ŽELIM Marta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. mar 2002 9:27

Če želiš dober jedilnik, zelo dvomim, da se jedilniki tvorijo "avtomatično". Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

28. mar 2002 12:20

Ampak Jernej, to bi blo tko fiiino! A Marinka pa ne bi mogla pomagat?? Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

neznan uporabnik

28. mar 2002 12:51

Jaz pa predlagam za današnje kosilo: njoke z gorgonzolo in veliko skledo radiča s fižolom in zabeljen z ocvirki. Jutri pa je veliki petek - veliki post (menda), zato bi predlagala: eno veliko skledo radiča s fižolom (brez ocvirkov) in popečeno polento. Za soboto morda sarmo in pire krompir, pa seveda radič. Za nedeljo pa vsekakor blagoslovljeno šunko v kruhovem testu. Za zajtrk pa samo blagoslovljen kruh in sol in pirhe. Če vam je všeč. Preprosto. larisa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. mar 2002 13:20

Tinca, to ni tako preprosto, če želiš, da je dobro zastavljeno in da se tudi vzdržuje... To pomeni, da bi bili jedilniki več kot le skupek receptov iz KulSlo. Tukaj je tehnični del, pa vsebinski, pa še druge stvari... Res ni tako preprosto... In prvotna naloga je, da naredimo nadstandardni paket, brez katerega ne bomo preživeli (v upanju, da se bo kdo tudi odločil za ta paket). Nisem pa rekel, da jedilnikov nikoli ne bo! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

28. mar 2002 13:26

kaj pa če bi namesto rubrike RECEPT TEDNA imeli rubriko recept dneva. saj ni potrebno, da je predstavljen celoten jedilnik. včasih je dovolj že ideja. lppl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti