Dan mladosti

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

26. maj 2007 11:21

Obveščena sem, da je iz Slovenije danes odšlo organizirano 25 avtobusov na prireditev v Kumrovec. Baje štafeto še vedno nesejo vsako leto Titovemu nečaku ali sinu (ne me držat za besedo). Očitno nas je še kar veliko, ki pogrešamo tiste čase, pa naj BigDaddy in njemu podobni še tako bruhajo. Res niso bile samo lepe stvari, bilo pa je neizmerno več tovarištva, dobrote in vsega, da si se počutil kot ČLOVEK (V zdajšnjem času je le še tekmovalnost in brezbrižnost do drugih). Tumpika, tole sem pa enkrat slišala, ko sem vodila 15 mladincev iz Leskovca na nekem tekmovanju v Lj., ampak si je žal nisem zapomnila. Hvala, zdaj si jo bom. Vsem prav lep "mladinski" pozdrav! ZIMA

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

27. maj 2007 9:55

Iz Podčettka je vsako leto 25. maja odide na 4urni pohod v Kumrovec cela četa mladih, pa tudi starejši, pa vsako leto jih je več. Saj ni le nostalgija, tudi pomanjkanje zbliževanja ljudi, dobre zabave in druženja za minimalne stroške..... nasha

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

29. maj 2007 8:02

V naši firmi je pa prišlo do resnega problema. Ne vemo v katerih letih si rojen, če se reče da si rojen v šestdesetih letih. Jaz mislim, da je to od 50 do 60, računovodja pravi da je 100%, da je od 60-70. Šef tudi pravi, da je tako kot pravim jaz. Prosim za pomoč. ann

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

29. maj 2007 8:18

če si rojen v 60-tih letih je to 60-70. Definitivno. Pa 70-tih, 80-tih, 90-tih...kaj pa bi rekli za sedaj? ste me pa kar razveseliti s temi posti....sama sem otrok 60-tih in se v živo spomnem puionirskih časov. Enkrat ( bila sem tam nekje v petem razredu)sem bila dodeljena, da mladim pionirčkom nataknem kapice. Pa groza..tako se mi je roka tresla, da so bile kapice na glavicah zadaj zavihane navznoter...pa me je bilo tako sram in nisem vedele, če naj grem popravit..proslava pa je tekla dalje....in ko sem bila jaz sprejeta med pionirje, sem bila neznansko ponosna! verjamem, da mlajše generacije to težko razumejo, moji otroci se temu smejijo, ampak tako je pač bilo! Tistega, ki ga to moti, naj pač ne odpira te teme. Pomaga! Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 29. maj 2007 08:24:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti