Maffini

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

tema odprta - 24. maj 2007 10:33 | ogledi: 6.568 | odgovori: 4

Pred kratkim mi je sestra po elektronski pošti poslala nekaj osnovnih napotkov o peki in okrog 20 receptov. Sama jih še nisem pekla ker moram prej kupiti pekač, lahko pa jih komu posredujem. Sem pa opazila da je en recept popolnoma isti že v bazi,očitno je sestra dobila recepte na internetu,. LP

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. maj 2007 10:38

Namesto pekača lahko kupiš papirnate košarice za peko muffinov, tako da ti ni treba čakat na nakup pekača...jaz ga sploh nimam, uporabljam te košarice in je čisto ok. Mamamia mamamia

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

24. maj 2007 11:32

Ja Mamamia imaš prav saj tudi v začetnih navodilih piše o papirnatih košaricah, priporočajo Pop-Star košarice ker so baje povoščeni, omenjeno pa je tudi ,da se testo prijemlje košaric zaradi testa.Kot vidim imaš ti izkušnje z papirnatimi košaricami in me zanima: katere uporabiš, kje jih kupiš in kako ali potem napolnjene košarice naložiš na pekač? Nikoli še nisem pekla maffinov ,najraje sem pri biskvitih,tortah ,slana peciva drobni piškoti(imam 3 male pomočnike),kruhu, žemljice po Jadinem receptu za mlečni kruh,potica, še kaj bi se našlo ,odkar sem dobila računalnik, pa preizkušam večino receptov iz kulinarike, ker so res odlični. Že vnaprej hvala za odgovor. LP

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

24. maj 2007 11:47

Jaz uporabljam papirnate košarice od Pop-Star, ker se pečeni mafini res lepo odlepijo od papirja. Jaz dam papirne košarice v pekač za mafine in vse skupaj izpade super. Bi te pa prosila, če mi posreduješ recepte, ker jaz pečem samo po enem, pa bi rada kaj drugega še poiskusila. Hvala LP Winnie

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. maj 2007 12:05

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti