Čvek na primorskem

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

25. maj 2007 16:43

Midva s soprogom se verjetno tudi pridruživa. Kje in kdaj?? ZIMA

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

25. maj 2007 16:44

Jaz sem za Punto v Piranu! zvitorepka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. maj 2007 17:23

Organizator je že pobegnil...zgleda. Jaz sem tudi zakjerkoli že, samo da bo žur, počakajmo še malo Matjaža. lp Anamarija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. maj 2007 17:29

Lisicka, jaz sem se samo malo pohecala...........................moja pot bo po opravljeni sobotni obveznosti vodila na štajersko, tam, skozi tvoje domače konce. rimljanka

nemo  

član od: 31.3.2007

sporočila: 83

25. maj 2007 18:02

pozdravljeni!Lepo da organizirate srečanje,ampak rajše malo kasneje.Jaz bi tudi prišla če utegnem. nemo

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. maj 2007 18:15

No, ker je Matjaž dal pobudo, ga počakajmo... Res je Piran problematičen za avto parkirat, tako da moj drugi izbor bi pa bil ideja od anamrije Pod Trto v Strunjanu. Bojan

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

25. maj 2007 18:32

Jaz pa predlagam girice in sardelce na ljubljanski tržnici, jutri zjutraj od pol devete naprej če že ne najdete lokacije...

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

25. maj 2007 19:08

Ojla.

Vsi kolegi iz kulinarike.

Napisal sem, da sem v soboto na primorskem in da predlagam popoldne en čvek. Menda bo pa ja kak primorski član-ica povesdal za eno gostilno iz primorskega konca. Jaz imam samo 200 km do tam. Pa menda ja ne bom jaz sedaj povedal v kateri gostilni se dobimo. Kako pa naj vem katera je odprta. Lahko tudi pod lipco v Strunjanu al pa kje god. Samo napište kje se dobimo. Če ste za seveda. Samo naj napiše za gostilno tist ki bo pršu ne pa: ja, jes sem za, ampak grem nekam drugam, pa kdajdrugič.

LP

Matjaž

parangal  

član od: 1.3.2007

sporočila: 21

25. maj 2007 19:25

kdo je reku da se ne vozimo po obali? prejsnji teden sm opalu eno solo nocno po krasu, je blo ku shus. startu ob 20 uri in se meu prou lepu- je pa bil adrenalin ku mislis da gre pot v levo in pol ko si par metru naprej ugotovis da gre v desno. Ma se še pelemo, tudi če piha...mi je uni dan dva bota svječku upihnla burja, k sn se po krasi vozu,.... še dobro de so mi fajn ledje dali žeplenke, ka če ne bi hnogam pršu. Ma mi je tudi uni bot gasnla sveča, pa nisn jemu forminantu siz sabo taku sm siz kamnm naredu iskro. Ala kaj zdej, gremo en giro - ma če me rata bn lhku šu jutre. V kolikor mi uspe, se z veseljem pridružim simpatični družbi kulinarikov, ki mi med mojimi redkimi trenutki prostega časa koriščenja interneta pričarajo dih domačnosti s svojimi recepti in idejami. Namreč, zelo me zanima kulinarika in dobre jedi, katerih recepte degustiram ob raznih prilikah, npr. matjažev golaž, ki je požel ogromen uspeh za 1. maj in želja mi je spoznati ga, anamariju1, Ognjiča, rimljanko, mamamio, ki me po imenu spominja na mojo nono, ki je bila "kapo" ogromne družine in zelo sposobna, ežoja, sibo, rika, bojana... kakor tudi ostale člane. Upam, da pride tudi škarpinca (saj jo bo kap ko me bo videla - ne morem je pozabit, kajti ob tako dobrih škampih kot na njen način si še nismo oblizovali prste, da ne govorim o njenih sladkarijah. Pa ne okol govort, ker me bo okol ušes). Ne zamerite, da je zgoraj napisano v narečju - (cenim tumpiko in škarpino, ki večkrat kaj napišeta v dialektu in nas razveselita s svojo govorico) - vsak ima rad svoj rojstni okoliš in kdor se zaveda svojih korenin se ne sramuje svojega porekla - še manj naj sodi drugim (razni komentarji nestrpnosti na račun napisanega, ne bodimo vzvišeno nastrojeni - vsak človek je zmotljiv in čas je tisti, ki nas neusmiljeno preganja). Alora lep pozdrav vsem in v upanju, da mi uspe priti na srečanje že odštevam ure. parangal parangal

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. maj 2007 20:47

GA. ostane doma Anamarija pa pride. Matjaž, kakšen organizator si, da prepuščaš vse meni.... Jutri ob 16 h se dobimo v Strunjanu pred gostilno pod Trto. lp Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti