Leg magic iz top shopa

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

28. sep 2009 23:54

Živjo, sama se ukvarjam s športom, imam pa tudi v lasti napravo Leg magic. Če bi si želeli znebiti 'jahalnih hlač', je ta pripomoček kot nalašč za to. Dela pa res samo za notranje in zunanje mišice stegen. Sama sem imela, kljub temu,da se ukvarjam s športom, precejšenj muskelfiber, ko sem napravo prvič preizkusila, ker res delajo specifične mišične skupine. Naprava je dobra, vendar jo moraš uporabljat. Ker če boš delal(a) na njej kampanjsko, from time to time, boš imel(a) skoz muskelfiber. Napravo priporočam tistim, ki imajo probleme z močnimi stegni, ker si res lahko lepo izoblikujejo stegna. Predsem tipi 'hruška postave' - sama spadam v to kategorijo. :D LP, A.

PIKA1  

član od: 25.10.2007

sporočila: 30

16. feb 2010 9:32

Pozdravljene, preko Bolhe sem kupila Leg Magic in se mi zdi (seveda če delaš), da se na stegnih in mogoče še na tazadnji kar pozna. Prosila bi, če je katera tako prijazna in mi zapeče CD in mi ga pošlje. Lep dan, PIKA1

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

16. feb 2010 10:31

Če ima kdo Leg Magic doma, ga ne uporablja in bi ga želel prodati - kupim. Sem iz Celja. Več na ZS. Lp, Kitanna

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. feb 2010 11:06

na bolhi jih je kar nekaj.. bannanna_v_slo ;)

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

16. feb 2010 13:23

Mene pa zanima ali ima katera AB PRO KING ali kakšno drugo napravo za trebuh in kako ste zadovoljne z učinkom.

Hvala.

tejkica

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

16. feb 2010 15:40

Kitanna, poslala sem ti sporočilo na ZS. angie

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

8. jun 2010 9:38

Obujam staro temo....ali komu od vas leži doma zaprašen leg magic? Sama sicer ogromno telovadim, a mi ravno za notranje stegenske mišice malce zmanjka. Ne bi kupila novega, ker verjamem, da tudi meni ne bo večno služil. Kupim torej rabljenega ali pa izposodim (proti plačilu), če je katera za tako stvar.

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

9. jun 2010 13:17

Pozdravljeni! Prodam leg magic za 40eur. Če je katera za stvar... ATNES

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. jun 2010 17:46

TORTICA je napisal/a:
Sama sicer ogromno telovadim, a mi ravno za notranje stegenske mišice malce zmanjka. .

Saj se boste režale:

Če res tudi sicer vadiš, ti lahko pomaga ena super "neumna" vaja za notranjo stran stegen in za katero ne rabiš drugega kot stol in 4 minute časa. Vzameš stol (nekaj podobnega), sedeš na tla in s stopali zagrabiš noge stola približno 10 cm nad tlemi. S stegnjenimi nogami poskušaš z vso silo "stisniti noge stola skupaj" za 60 sekund. Počivaš 30 sekund in ponoviš 2x. Pa ne zadrževati diha!

 

Najboljše, za aktivne sta pa tile dve vaji: Ne rabiš nobenih uteži, samo, če jih prvič ali drugič narediš preveč, imaš tak muskfiber, da ne moreš hoditi, sesti, vstati...

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 09. 2010 18:14

neznan uporabnik

9. jun 2010 18:23

Iiiiii, Vanja, ravno zdaj zadnje dni opažam, da se mi hoče začet nabirat tisti starostni špehek na bokih oziroma na šimbasu haha! Vem, da imam postavo podedovano, a tudi geni niso popolnoma nepremagljivi. Svetuješ kakšno domačo vajo? Tole s stoli je dobrodošlo, sploh bi pa lahko še kaj svetovala nam,Kulinaričarkam, da bi bile lepe in zapeljive tudi potem, ko odvržemo obleko ? Ps.: ali pižamo? japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 09. 2010 18:34

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti