Leg magic iz top shopa

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

28. feb 2008 10:36

un od topshop se mi zdi masivnejši in tam za noge bolj "konkreten"....tko na hitro. Nisem kupovala še po netu, kaj šele s tujine...kaj pomeni licitacija za tri? sori...sem s prejšnjega veka ;)))

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

28. feb 2008 10:42

tam jih ima kar nekaj izklicno ceno 1€, ti vneseš ceno kolikor si največ pripravljen dati in potem ti tam avtomatsko višajo. recimo, da jaz ne sedim za računalnikom in bo nekdo v zadnjem trenutku ponudil 20,50, potem dobi on. Ker ne vem, koliko bom imela časa biti ob izteku licitacij zraven, sem dala cene pri treh. Pa lahko upam, da bo kateri moj. klavdija

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

29. feb 2008 8:27

tole je zame prezakomplicirano...mi deluje da je to le za rabljene ali kakšne unikatne stvari-licitacija. No, upam, da ti uspe in dobiš, KlavdijaB!

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

29. feb 2008 8:46

http://cgi.ebay.de/ORIGINAL-Leg-Master-Pro-Fitne Pri temle oglasu lahko naročiš brez licitiranja. Sta dve varianti, nekateri dajejo gor ponudbe zelo poceni in potem se cena dviguje s strani ponudnikov (licitiranje) dokler se oglas ne izteče. Druga variatna pa je, da lahko takoj kupiš, je pa seveda rok do kdaj je oglas aktualen. Na zgornjem primeru piše sofort kauften, kar pomeni ni licitacije in vidi se, da je oglas do 01.03.08, 12:54. Se je pa potrebno registrirati, če želiš nakupovati ali pa licitirati. Srečno! patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 29. feb 2008 08:47:49

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

5. mar 2008 15:14

ali se vaje za trebuh delajo na ali ob LM, so učinkovite?, ali LM bolj za čvrtitev mišic na nogah lp maja MAJAA

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

8. mar 2008 18:22

MAJAA je napisal/a:
ali se vaje za trebuh delajo na ali ob LM, so učinkovite?, ali LM bolj za čvrtitev mišic na nogah lp maja MAJAA
Jaz v fitnesu (po navodilu vaditeljice) ob njem delam vaje za trebuh in zadnjico - oboje pa seveda učinkovito lahko počneš brez leg-magica. Vaje na njem pa so predvsem namenjene za čvrstitev stegenskih mišic. Kolikor sem ga sprobala, ga kupovala ne bi. Kristalka

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

8. mar 2008 18:55

Nasvet-veliko ceneje se ga dobi v raznih trgovinah, ne preko top shopa, tam je najdražji. O ja pomaga, ko sem delala prvič, sem potem 2 dni bila na invalidski, že na wc je bil kar napor iti, če delaš redno...pomaga...:) nitta

jen152  

član od: 12.3.2008

sporočila: 6

12. mar 2008 16:30

Zdravo, mene zanima naslednje: že večkrat sem podlegla raznim "čudežnim" kremcam in napravam in seveda potem objokovala svojo neumnost. Zdaj me že spet mika, tokrat leg magic - ampak naj povem, da je to res edina naprava, o kateri berem samo pozitivne reči, medtem, ko je o vsem ostalep pisalo predvsem negativno. In sem spet v precepu: kupiti ali ne kupiti. Zanima me, ali menite, da bi ta zadeva bila zame: torej, velika sem 162cm in težka 68 kg, kar je preveč, ker moj itm znaša nad 25. Rada bi shujšala na 60kg, zaradi česar delam trebušnjake, plešem, skačem s kolebnico in bolj pazim na prehrano. Temu bi dodala pa še leg magic, vendar me skrbi, da bi namesto izgubljanja cm v stegnih in mečih pridobila take mišice, da bi bla še bolj "nabildana"... To bi bla katastrofa, ker imam že zdaj precej močne noge in hočem temu nardit konec, torej izgubit obseg in cm.... Prosim povejte mi, ali mi to leg magic omogoči? Če pač seveda vstrajam ali bo učinek ravno nasproten? Prosim za vaše nasvete, zelo vam bom hvaležna. Lep dan vsem... pa uspešno vadbo jen152

alma  

član od: 9.5.2006

sporočila: 31

12. mar 2008 16:49

Imam prijateljico, ki ima podoben problem... Odpravila se je v fitnes in povprašala strokovnjake-trenerje, kaj storiti, kako telovaditi? Sedaj je tega približno 1 mesec in resnično se ji na postavi pozna! Tako, da jaz ti predlagam, da poskusiš pri strokovnjakih v fitnes centrih, sigurno ti bodo najbolje svetovali! Srečno in lep dan še naprej! alma

jen152  

član od: 12.3.2008

sporočila: 6

12. mar 2008 17:35

Alma hvala Bi pa vseeno prosla še vse ostale, ki imate leg magic doma, da napišete kako je bilo pri vas - so šli cm dol, ali ste se "nabildale"... Lep pozdravček.. jen152

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti