Leg magic iz top shopa

Yantares  

član od: 24.10.2009

sporočila: 111

9. jun 2010 21:33

japaja je napisal/a:
Ampak Yantares, a niso love handels bolj boki? No, love handelsov pa ne dam!! japaja
Ne vem no, pač tisti špehec oz. "šlaufi" iznad pasu, ki leze iz hlač, posebej vidno pri kopalkah... Y.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. jun 2010 4:48

Yantares je napisal/a:
japaja je napisal/a:
Ampak Yantares, a niso love handels bolj boki?No, love handelsov pa ne dam!!japaja
Ne vem no, pač tisti špehec oz. "šlaufi" iznad pasu, ki leze iz hlač, posebej vidno pri kopalkah... Y.

 

Precej nova terminologija za to je "muffin top" in se ga da izogniti s pravo številko hlač ali krila. Ker, pokaže se še na tako suhih dekletih (al pa meni ), če imajo (imam) premajhne kavbojke. Ali kopalke, saj je vseeno.

Pa še ena zanimiva statistika, ki nam jo larmajo že vsaj ene 10 let: Ljudje, ki imajo obseg telesa pri popku večji kot polovico višine (brez pet ) imajo dosti večjo verjetnost, da bodo dobili diabetis tipa 2, kot tisti ki imajo okrog pasu manj kot pol višine.

 

 

 

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. jun 2010 22:36

Da vas odrešim drage moje, ta šimbas so "mišelinke",ki ti kipijo izza pasu,če imaš malo bolj našponan pas. Ni konec sveta, ravno lepo pa tudi ni.Ne se sprijazniti z njim, ampak ne pa obupati zaradi njega.No, mimogrede, sem lastnica enega takega srednjega šimbasa oz.mišelink.Se pa trudim iz dneva v dan. Vanja, tebi pa čestitam za tako dobro fizično kondicijo.Najbrž je veliko dela vloženega v to kondicijo.Brez nič ni nič.In vem, da je pomembno delati na sebi.Vsak dan mi je bolj jasno. Zato plavajte, laufajte in obračajte glave za čednimi mladeniči.Vse za dobro kondicijo! naor

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. jun 2010 8:37

Citiranje mi še ne gre....citiram Vanjo: "Saj se boste režale:

Če res tudi sicer vadiš, ti lahko pomaga ena super "neumna" vaja za notranjo stran stegen in za katero ne rabiš drugega kot stol in 4 minute časa. Vzameš stol (nekaj podobnega), sedeš na tla in s stopali zagrabiš noge stola približno 10 cm nad tlemi. S stegnjenimi nogami poskušaš z vso silo "stisniti noge stola skupaj" za 60 sekund. Počivaš 30 sekund in ponoviš 2x. Pa ne zadrževati diha!

 

Najboljše, za aktivne sta pa tile dve vaji: Ne rabiš nobenih uteži, samo, če jih prvič ali drugič narediš preveč, imaš tak muskfiber, da ne moreš hoditi, sesti, vstati...

 

Vanja

" pa saj se strinjam, Vanja, nadvse! Sama se precej profesionalno ukvarjam z vadbo telesa, zato poznam to in podobne vaje, recimo stiskanje žoge med nogama/gležnji ipd...in verjamem, da te napravice ne rabim glih, a včasih si človek mora dovoliti kupiti tudi kako "neumnost", če si ravno to želi. Zato tudi iščem rabljeno.... Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 14. 2010 08:38

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

21. jan 2011 18:13

Živijo! Kupila sem Leg magic vendar pa zraven ni bilo priloženega CD-ja. Ali ima mogoče katera ta CD in ali ga je pripravljena presneti. Povrnem vse stroške, ki bi pri tem nastali. Hvala! LP jermat

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

25. jan 2011 8:31

Če še nisi dobila kopije, ti jo lahko jaz naredim; pošlji mi naslov na ZS.

LP, V.

julija08  

član od: 10.11.2011

sporočila: 5

12. jan 2012 17:51

joj, jaz bi tudi ful rada mela tale CD, sem našla v kotu garaže tale Leg magic, ki ga je mami kupla že par let nazaj, delala itak ni dost.

 

Ampak ona kupi vse, potem ji pa "kao" nič ne pomaga ;) itak pa nič ne dela

 

Vem, da je tema že stara skoraj 1 leto, ampak mogoče se najde kdo, ki ima CD doma in ga je pripravljen presneti.

 

 

Hvala

julija08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti