Mamamia vse najboljše!!!

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

22. maj 2008 8:52

Nelly, za te, slednje, še posebej hvala! lp, Karmen

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

22. maj 2008 8:56

Malo pozno, a vseeno od srca želim vse najboljše, predvsem zdravja

Dušanka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

22. maj 2008 9:50

Mali varaš je napisal/a:
Ognjič je napisal/a:

http://www.youtube.com/watch?v=vxw_mXWgHvA&featu

Ognjič

Tota, je tebi na kožo pisana ...Pa, ke bi še dugo let bla rjavolasa rdečelaska Citat: to kar smo moški slutili že dolgo, so sedaj potrdili tudi nemški znanstveniki. V ženskah z rdečimi lasmi se skriva prava ognjena pohota ! Če komu, gre znanstvenikom zaupatiL Loverboy P

Kateri si ti zdej to napisal Če si mamamii, potem OK (sicer ne vem nič o tem, da bi bila ardečelaska)...če si pa meni: od kod pa tebi informacija o barvi mojih las Za vsak slučaj pa še to: ne znam kuhat, nočem likat, ne znam solate posejat...znam pa zapravljat (v poseben užitek mi je zapravljanje denarja iz prštofelna, ki ni moj) in všeč mi je pesmica: najlepše je ležati na plažli...

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

22. maj 2008 9:53

ežoj je napisal/a:

Mali varaš je napisal/a:
..............................................Pa, ke bi še dugo let bla rjavolasa rdečelaska Citat: to kar smo moški slutili že dolgo, so sedaj potrdili tudi nemški znanstveniki. V ženskah z rdečimi lasmi se skriva prava ognjena pohota ! Če komu, gre znanstvenikom zaupati L Loverboy P

A, zaradi tega se je rdečelasa fatalka prebarvala.

Drugač, zakaj te ni bilo na pikniku, jaz te najavim, tebe od nikoder.

mamamia, sorry

ežoj

ežoj, najbrž seljo še vedno tist zajčnik prekriva in gazdarici v joške gleda...Takšni, ki se v pisani besedi "razmetavajo" ponavadi itak ne znajo kaj drugega, kot gledat...

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. maj 2008 11:35

honestsoul66 je napisal/a:
Še od mene, moja najljubša za eno najbolj simpatičnih kulinaričark! http://www.youtube.com/watch?v=9JfBpbNf0nQ honestsoul66

 

No, podobno misleči se zaslutimo....tale je že odkar sem jo prvič slišala med top ten all the times....

(no, tudi film je posnet po tej pesmi, Jesen stiže Dunjo moja je naslov, vsaj zdi se mi, nisem pa čisto prepričana...sem ga pa gledala)

 

Nelly, ma prva liga!!!

 

Aja, še to: sem rdečelasa!!! (umetno seveda, sicer bi bila pretežno siva....)

 

S temi linki pa še korist za vso Kulslo od mojega rojstnega dne.

 

Pozdrave, mamamia

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

22. maj 2008 11:40

mamamia je napisal/a:

Aja, še to: sem rdečelasa!!! (umetno seveda, sicer bi bila pretežno siva....)

mamamia

a to pol pomeni kaj v smislu "ima neka tajna veza"? Al kako zdej to seljo ve? Sta vidva meni mal sumljiva...

Ognjič

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

22. maj 2008 11:43

Malo bolj pozno vendar iz srca. Vse naj, naj.... Stanej STANEJ

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

22. maj 2008 12:06

Iz vsega srca - vse najlepše v tvojem življenju! mestnac2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti