Tečaj na daljavo

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

16. maj 2007 8:57

Sama se ukvarjam z metodami poučevanja jezika s pomočjo tehnologije, a prepričana sem, da se s tako metodo lahko naučiš le nekaj spretnosti: slovnico, za katero je na netu ogromno podpore, interaktivnih vaj in podobnega, lahko vadiš tudi bralno razumevanje, za pisno sporočanje pa potrebuješ povratno informacijo učitelja, za govorne spretnsoti pa zagotovo potrebuješ dialog in to v živo. Torej šole, ki ponujajo programe na daljavo, lahko s tehnologijo pokrijejo le nekaj vidikov sporočanja, za vse ostalo pa je potreben kontakt z učiteljem v živo. Strinajm se tudi z binco-2: če si notranje zelo motiviran, se lahko naučiš tudi sam s pomočjo knjig, televizije, itd. Spomnim se sama, da sem se naučila nekaj nemščine zato, ker so me zanimali recepti iz nemških revij in navodila za pletenje in kvačkanje. To terminologijo obvladam in tovrstne tekste tudi razumem. Tu pa se moje znanje nemščine tudi konča. Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti