Odstranjevanje toplega poda in plute

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

tema odprta - 14. maj 2007 14:20 | ogledi: 6.896 | odgovori: 4

V juniju bomo prenovili kuhinjo. Na steni imamo sedaj pluto na tleh pa topli pod.

Ima kdo idejo kako najlažje odstraniti lepilo, da bomo lahko polagali ploščice?

dj

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

14. maj 2007 15:07

Žal mislim,da je edina rešitev v špahtlu in strganju. balonka

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

14. maj 2007 21:05

Letos sem prenavljala predsobo, v kateri sem imela na steni nalepljeno pluto. Nič drugače ni šlo, kot s špohtlom, s tem, da sem zraven plute odstranila še nekaj ometa, nekaj lepila pa je še vedno ostalo. Morda pa se dobi kakšno lepilo za ploščice, ki bo prijelo tudi na staro lepilo. Uspešno prenavljanje ti želim lp menci

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

15. maj 2007 8:32

kar groza me je. Tega ni malo. Sem pa včeraj govorila z parketarjem in mi je  rekel, da lahko po tleh ponovno premažemo z neko emulzijo in tanko plastjo izravnalnega tlaka. Seveda je treba predhodno čim bolj odstraniti lepilo. Bom videla. Moram govoriti še s keramikom. Sporočilo je spremenil(a) dj dne 15. maj 2007 08:34:09

neznan uporabnik

15. maj 2007 9:05

Doma smo tudi imeli topli pod preden smo pred leti le tega zamenjali s ploščicami. Ker mojstri niso dovolj temeljito odstranili ostankov lepila nam sedaj po celi kuhinji in jedilnici odstopajo ploščice. Za sedaj nam še niso čisto ven padle, vendar tako čudno "ropotajo" ko hodimo po njih. Mi smo se sicer na to navadili, obiski pa ne in se jim to zelo čudno zdi. Tako da pazite, da boste res temeljito odstranili ostanke lepila. tedi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti