Ostali so mi rumenjaki!!

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

9. maj 2007 15:14

Tabina, ali si prepričana, da so bili vzrok rumenjaki? Rimljanka, kaj čmo skrajšati rok za fish picnic? Morski zrak je za sprostitev lp Anamarija

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

9. maj 2007 15:17

Anamarija, prečesali smo vse, kar je otrok jedel v zadnjem tednu - glede na njeno izbirčnost in ker v šoli nihče drug ni staknil nič podobnega, ni bilo nič druga, kar bi lahko povzročilo bakterijo- razen nesrečnih jajc. po tej izkušnji me je minilo oblizovanje kuhalnic pri pripravi peciva... tabina

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

9. maj 2007 16:57

Samo za info - tudi če pridejo salmonelce z lupine na vsebino ob razbijanju, rabijo določen čas na temperaturi višji od 4˙C da se dovolj namnožijo, torej mora jajc kar lep čas stati zunaj hladilnika. Seveda pa so fročeki res bolj občutljivi. juicy

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. maj 2007 16:59

Vprašanje: ali je salmonela NA jajcu ali V jajcu, tega nisem nikoli vedela.Če že je prisotna. Frina

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

9. maj 2007 17:25

Naj bi bila na jajcu, ker je pač prebivalec prebavnega trakta okužene živali. Če pa seveda dolgo časa jajce stoji zunaj hladilnika in je še počeno, pride v jajce. V jajce pride tudi, če ga lepo-po stari navadi-zgrgneš z mokro cunjo, ko ga prineseš domov, saj s tem odstraniš zaščitni sloj jajca in salmonelce prodrejo skozi pore. Seveda predpogoj da v reji sploh so salmonele. juicy Sporočilo je spremenil(a) juicy dne 09. maj 2007 20:47:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti