Slabost v nosečnosti!

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

9. jun 2008 0:42

Še ena nosečka, čeprav že skoraj pri koncu - še 4 tedne! Slabo mi je bilo v prvem trimesečju, pa še to ni bilo tako zelo hudo - no, vsaj zdaj se mi tako zdi. Pa zdaj proti koncu tudi občutim občasno slabost, vendar brez bruhanja, samo zelo slabo počutje. Pravijo da pomaga, če zjutraj predno vstaneš, še v leže, poješ kak piškot, kreker ali kaj podobnega. Da na splošno ne vstaneš nahitro iz postelje. Jej manjše obroke in večkrat! Pij veliko tekočine. Drugače pa, ene lahko vse to počnejo in jim bo še vedno neznansko slabo, spet druge ne počnejo nič od tega, pa se počutijo odlično. Če ti je usojena slabost, mislim, da tu ni pomoči. Tolaži se, da bo kmalu bolje, če ne prej, po porodu. jessy6

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. jun 2008 8:08

jessy6, to so pa lepe novice, bravo nosečka!!!

Še malo pa boš tudi ti Kljukca s strehe brala, boš videla da se ne boš izmazala brez cimetovih štrukeljcev!!!

jasna

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. jul 2008 10:27

Razen poroda jaz ne poznam nobene druge uspešne variante... Meni je bilo slabo prvič in mi je slabo drugič in verjetno mi bo še kdaj slabo... Edino, kar pomaga, je, da pogledaš svojega starejšega otroka in si rečeš, saj se splača! Veri

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. jul 2008 10:37

Veri

kobra 1

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. jul 2008 11:07

kobra 1 je napisal/a:

Veri

kobra 1
Jaz tudi firbec. Torej Jelenckova

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

8. jul 2008 11:14

sama sem se prve mesece spraševala, kaj je z mano narobe? Nič me ne boli! Potem zvem, da sem noseča. Pred nosečnostjo me je stalno bolel hrbet. Na koncu pa me je otroček malo prehitel, ampak bilo je vse uredu. Saj bo kmalu bolje, lep pozdrav, anitram1

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

8. jul 2008 11:55

Lep pozdrav vsem no sedaj je vse za mano in sem ponosna mamica 7 mesečne hčerke Zale, ki mi razsvetljuje vsak dan v mojem življenju in življenju vseh, ki se jih dotika. Moram pa vam sporočit, da sem bila med tistimi ubogimi parimi procenti, ki jim je slabo celo nosečnost. Še predno sem šla v porodno sobo sem šla še poslednjič objet školjko. Vmes sem bila tudi hospitalizirana zaradi dehidracije tako, da je bila kar pestra nosečnost. Pri meni ni pomagalo nič proti slabosti, nazadnje sem dobila tablete Reglan, ki so vsaj malo oljašale slabost pa še to ne popolnoma. Tako, da ste imele prav počakat da mine 9 mesecev in dadobiš v roke štručko in mine slabost, kaj hočemo tako to je. cimetovka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. jul 2008 12:00

Ulala, čestitke cimetovka. Pa saj si verjetno takoj pozabila na slabosti, ko si stručko zagledala. Jelenckova

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

8. jul 2008 12:28

Po dveh letih si vedno takrat, ko je situacija "pod plafonom" in so živčki že čisto na koncu rečem: samo da je bilo vse v redu in da bo še naprej.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. jul 2008 15:02

Cimetovka, če te lahko potolažim sem bila jaz taka v vseh 3 nosečnostih. Kot pravi Veri edino zdravilo je bilo porod.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti