Dobre gostilne

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. mar 2013 13:57

mmm same dobrote. Se že takoooooo veselim izletov in pokušino v predlaganih gostilnah!!!

Hvala vam!

Trixi: Kje pa se nahaja tale Bon Piatto v Mengešu in kaj vas je prepričalo, da se vedno znova radi vračate. 

Zali Log? Kje pa se to nahaja? Postrvi ob spremljavi zeljnate solate!!! Olala. Rajši, kot pa krompirjva ali krompir. MMM. Pravkar pojedel, a se mi že sline cedijo 
Koliko je to cena? Postrv in solata. Bi rekli da med 10-15€?

HVALA VSEM

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

valikaben  

član od: 31.12.2008

sporočila: 161

7. mar 2013 14:11

mmm pizza iz Pomodorota je zakon! Najboljša v MB! V Noni sem bla pa enkrat in mi ni bla dobra!

 

valikaben

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. mar 2013 14:30

MBrando - za postrvi, ti priporočam gostilno PEKEL, Pekel pri Borovnici, mogoče enkrat en lep izlet v to sotesko, mali raj, ki pomirja med gozdovi in šumenjem mogočnih slapov, ter še ogled Tehniškega muzeja Slovenije v Bistri, postrvi so kar v čistem potočku pod gostiščem 

babka1951

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

7. mar 2013 15:14

V soboto,09.03.2013, moram peljati nasi gimnasticarki (12 in 15 let) na tekmo v Ljubljana (telovadnica Ljubljana - Krim).

Pozna kdo kako dobro gostilno v blizini telovadnice, da bomo sle po tekmi praznovat?

Hvala za namige!

ribica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

7. mar 2013 19:01

Bon Piatto- na semaforju, ki je pri supermarketu Tuš v Mengšu iz smeri Lj. levo in v naslednji ulici spet levo. Prepriča nas okus in škampovi repki na pici so res škampi!

Zali Log  proti Sorici naprej od Železnikov - ker kuha že več kot 40 let lastnica. Ker peče postrvi na maslu, da hrustajo .... In ker imajo tam najboljše zelje, ki ga nareže na roke na tanke laske.....In tudi vse ostalo je izjemno dobro... V goveji juhici dobiš domače rezance , koščke govedine....



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 07. 2013 19:06

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. mar 2013 7:36

ribica je napisal/a:

V soboto,09.03.2013, moram peljati nasi gimnasticarki (12 in 15 let) na tekmo v Ljubljana (telovadnica Ljubljana - Krim).

Pozna kdo kako dobro gostilno v blizini telovadnice, da bomo sle po tekmi praznovat?

Hvala za namige!



ribica

 

Se mi zdi, da je to telovadnica na Galjevici.  Jaz bi sicer z Galjevice odkorakala do Turške restavracije ob Karlovškem mostu , ker nisem ravno tip za dunajske zrezke in pice. 
Je pa tudi tako, da če niste iz LJ, je tudi tematika lokacij, da boste hitro kaj našli,

Tole na prvo žogo http://maps.google.si/maps?hl=sl&rlz=1R2ADRA_sl

Vendelina jr.

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

29. apr 2013 11:59

Mic je napisal/a:

Zelo si želim praznovanja v gostilni z res dobro hrano. Ni potrebno kaj zelo posebnega, naj pa bo okusno,

srednjega cenovnega razreda, najrajši v ljubljanskem okolišu. Prostor naj bi bil primeren tudi za otroke. 

Mogoče tudi kmečki turizem? 

Lepo se vam zahvaljujem za nasvete. 

 

PONVICA - na relaciji Brezovica - Vrhnika. Imaš otroško hiško in peskovnik , če se ne motim za ta male :)

vd007

janinho  

član od: 22.5.2013

sporočila: 4

22. maj 2013 21:12

Meni je dobra gostilna na Burji, kjer imajo res dobre istrske pojedine, je malo dražja in sezonska ampak zelo priporočam 

Več o gostilni pa tlele: http://www.vodic.si/place/gostilna-na-burji/

janinho

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti