Otroška soba - kaj kupiti ?

kano  

član od: 28.5.2002

sporočila: 55

5. maj 2007 8:40

Pozdravljene, naša otroka imata dve otroški sobi, in sicer eno od Malega Princa in eno od Parona. Obe sta zelo kvalitetni in zagotovo vredni svojega denarja. Predvsem mi je všeč pri Malem Princu to, da so omare zelo prostorne in uporabne. Paron pa je tako razred zase!!! LP Kano

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. maj 2007 15:34

Ikea pa v Slovenijo ne bo prišla, dolgoročno gledano smo premajhni, baje pa bo še ena zrasla v Vilesseju (blizu italijanske Gorice). Sem bila pa prav neprijetno presenečena, ko sem primerjala cene Ikee iz Padove s cenami v Avstriji, vsaka stvar, ki sem jo pogledala, je bila v Italiji dražja. Tako je šla šefica po pograd, jogije in ostalo raje v Graz kot v Padovo. Loni Makaroni [rozica]

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

5. maj 2007 15:37

Loni, jaz sem pa slišala da so ravno Ikea najbolj grebe za izgradnjo svoje trgovine skupaj s stadionom v Lj...ali so spet samo govorice...???

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. maj 2007 15:56

Tudi jaz sem to slišala Atina

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

5. maj 2007 16:06

he he Atina, morda pa to samo razsaja v našem koncu Slovenije pozdravček

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

5. maj 2007 20:08

Tudi mi smo se lani odločili in kupili Alplesovo mladinsko sobo za našega prvošolčka. Mislim, da bo zdržala precej dolgo, ker smo gledali na to, da bo čimbolj dolgo služila svojemu namenu. Zaenkrat smo zelo zadovoljni, edino kakšno poličko bomo še dodatno kupili, ko bo malo večji. Res je malce dražja, vendar vredna svojega denarja. Lp Palma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. maj 2007 22:08

Dekleta, Ikea prihaja v Slovenijo, da le dobi tisto zemljišče v Stožicah, ob stadionu. Niso govorice, so že bili na pogovorih pri Zokoju J.

Mamamia

mamamia

tiataja  

član od: 28.5.2014

sporočila: 4

18. sep 2015 17:03

londonska rezina je napisal/a:
Še dobro, da obstaja Ikeja, drugače bi bili vsi brez pohištva. Pazite, da boste pustili dovolj prostora za igranje. Nam je bilo pomembno, da je pisalna miza pod oknom zaradi svetlobe. Pri nas se obnesejo predali za knjige in vse ostale stvari (se lažje skrije nered..). Najbolj je važno, da bo hčerki soba všeč in bo v njej uživala v igranju in kasneje v učenju.
Ko smo primerjali cene, smo ugotovili, da je naš mizar najugodnejši in izpolni vse želje.Uspešno opremljanje!

londonska rezina

Se strinjam. Ikea ima odlične rešitve in predvsem cenovno ji sploh kdo težko parira. Kar pa ne pomeni, da ostala ponudba pohištva za otroške sobe za njo (vsaj po kakovosti) kaj zaostaja. Še posebej, če se išče rešitev za otroško sobo po merah nevsakdanjega prostora, sem prepičan, da se tudi Slovenci lahko postavimo ob bok, Ikei.

 

LP 

tiataja

tiataja  

član od: 28.5.2014

sporočila: 4

10. mar 2016 9:03

Loni je napisal/a:
Ikea pa v Slovenijo ne bo prišla, dolgoročno gledano smo premajhni, baje pa bo še ena zrasla v Vilesseju (blizu italijanske Gorice). Sem bila pa prav neprijetno presenečena, ko sem primerjala cene Ikee iz Padove s cenami v Avstriji, vsaka stvar, ki sem jo pogledala, je bila v Italiji dražja. Tako je šla šefica po pograd, jogije in ostalo raje v Graz kot v Padovo.

Loni Makaroni

A ni zanimivo kako se vse stvari v življenju spremenijo. Tudi jaz sem to mislil pred leti, samo so verjetno razmišljali, če ne pridemo mi, bodo pa prišli drugi. Zdaj raje več ne napovedujem prihodnosti :) Sicer pa, tema najbrž ni več zanimiva, samo otroške sobe po novem ponujamo tudi mi.

tiataja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti