Slascicarska oprema

Ula  

član od: 15.3.2002

sporočila: 7

tema odprta - 15. mar 2002 14:39 | ogledi: 3.498 | odgovori: 10

Ali mogoce kdo ve za kaksno trgovino, kjer prodajajo slascicarsko opremo na drobno. S tem mislim razne pekace, modele, in tudi pripravljene mase za krasenje itd.

Hvla

Ula

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

15. mar 2002 14:48

Živjo! Če se ne motim, je takšna trgovina v Črnučah, ampak žal ne vem natančno kje. Če želiš, se pozanimam. Ana Češnovar

Ula  

član od: 15.3.2002

sporočila: 7

15. mar 2002 14:57

Ja imas prav, v Crnucah je trgovina od Pekarne Vrhnika, vendar tam prodajajo predvsem za poklicne slascicarje in so stvati pakirane po vec kg skupaj, kar pa za individualno uporabo ne pride v postev. Vseeno hvala Ula

sisika  

član od: 10.3.2002

sporočila: 14

15. mar 2002 19:38

V ljubljani se nahaja podobna trgovina proti koncu ul.Stari trg proti Aškerčevi, kako se imenuje pa nevem. Trgovina je majhna a dobro založena. Dita Sporočilo je spremenil(a) sisika dne 15. mar 2002 19:39:56

Ula  

član od: 15.3.2002

sporočila: 7

16. mar 2002 21:08

Ja res je bila vcasih tam trgovina - Minjon ze vsaj eno leto nic vec. Ula

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

17. mar 2002 15:52

Ula, ne vem če kaj obiskuješ Celovec, ampak tam imajo v eni prodajalni bonbončkov precej takšnih stvari, ki si jih lahko samo zamisliš pri oblikovanju tort in piškotkov in ostalih slaščic. Trgovina je vredna obiska, če te pot kaj zanese tja. Trgovina se nahaja v centru v bližini zmajevega trga pri mestni hiši (v isti ulici kot je H&M).

maca  

član od: 10.9.2001

sporočila: 26

18. mar 2002 14:19

Ni čisto res, Ula, v Črnučah lahko kupiš marsikaj tudi za gospodinjstvo. Jaz sem si tam priskrbela vrecke in nastavke za krasenje, pekač za torte,... Se splača pogledat! LP!

neznan uporabnik

18. mar 2002 15:49

Če morda kdo v Črnučah kupuje čokolado za prelit pecivo - katero vzamete? Imajo en velik paket s pravo čokolado, ki ji je potrebno dodati maščobo, ter eno še večjo škatlo z nekakim nadomestkom (okus identičen čokoladi), ki pa se samo stopi in uporabi. Glede na 3 oz. 5 kg (velika količina za eksperimentiranje) me zanima, če kdo ima kakšne izkušnje. A kupujete še kak drug pripravek? Hvala za nasvet, Barbara

Mi5  

član od: 14.3.2002

sporočila: 2

19. mar 2002 16:22

Mislim, da lahko v prodajalni v Črnučah, vprašate tudi, če imajo kaj v manjših količinah. Po lastnih izkušnjah, imajo dostikrat kaj pakirano po 1 kg. Lep pozdrav! Dejan Beguš

neznan uporabnik

9. apr 2002 19:23

ojla!me veseli,da te zanimajo te stvari.za trgovino vem samo tam kjer kupujemo vsi slascicarji to je v zitu.v crnucah tudi prodajajo ampak imajo prevec nabite cene.svetujem ti da se ustavis v zitu(lj)ali pa se pozanimas v kaksni slascicarni kje tocno bi bila kaksna trgovina,ker bila je v stari lj in so jo zaprli. alenka platinovsek

TIUBA  

član od: 5.1.2002

sporočila: 157

17. jul 2002 16:04

Taka trgovina obstoja res v Črnučah na Brnčičevi 13 - to je v prodajno razstavnem centru v Črnučah. Tel. imajo: 56-32-411. Trgovina je zelo dobro založena. V njej sva se z mami zadržali skoraj 2 uri, ki sta minili, kot bi mignil. S prodajalko smo se o prodajnih artiklih orenk zaklepetali. Prodajalka je bila tudi izredno prijazna in pripravljena deliti nasvete in pomoč.To naju je seveda tudi zelo potegnilo in vleklo naprej.Trgovina je namenjena slaščičarjem in pekom, večji del materiala je pekiranega na debelo, nekaj pa tudi v manjših količinah. Imajo tudi ogromno izbiro pekačev in drugih pripomočkov. Tina Uštar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti