Prekrivanje strani

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

tema odprta - 15. mar 2002 7:57 | ogledi: 2.091 | odgovori: 10

zanima me, če se je komu od forumovcev že zgodilo, da je na straneh KUL-SLO, ko je odpiral in zapiral strani,da se stran ni zaprla, nova stran pa se je odprla in ste imeli sedaj na monitorju obe strani hkrati in če ste odprli naslednjo tretjo stran, ste imeli na monitorju tudi tretjo stran, tako, da se ni dalo več brati in ste morali resetirati računalnik.....meni se je to zgodilo že večkrat in sem mislil, da imam kašen virus, pa sem pregledal sistem z antivirusnim programomNORTON in ni nič našel.....če je imel kdo od vas takšen primer, naj prosim napiše.....

Herman Teron

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. mar 2002 8:39

Herman Verjetno imaš pokvarjeno inštalacijo Internet Explorerja oz. brskalnika, ki ga uporabljaš. Svetujem ti, da ponovno name6tiš brskalnik. Brskalnik namreč nikoli ne sme zmrzniti! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

15. mar 2002 16:31

že mogoče, ampak mi to naredi samo na KUL-SLO in to doma in v službi....zato sprašujem, ker je to čudno...... Herman Teron

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. mar 2002 16:42

Ne vem, kako bi se lahko strani prekrivale. Misliš tekst na straneh ali kaj drugega? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

16. mar 2002 19:56

da tekst...ko odprem naslednjio temo, vidim tudi prejšnjo,ko odprem še naslednji vidim vse gtri, oz. nič več se ne da prebrati.....potem resetiram računalnik.....to se mi je zgodilo že parkrat..... Herman Teron

neznan uporabnik

16. mar 2002 20:35

Stvar je jasna. Edino pametno kar storiš, zbrisati Nortona. Program počasni delo kompjutora. hans vieldeman

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. mar 2002 21:25

Spletne strani nimajo takšne "moči", da bi prekrivale ena drugo na način, kot ga opisuješ. S tvojim(i) računalnik(i) je nekaj hudo narobe. Kulinarična Slovenija je narejena iz najbolj preprostih spletnih elementov, ki ne vključujejo niti Jave, niti Flasha, niti okvirjev (framov). Obnašanje brskalnika, kot ga opisuješ, ne more biti posledica delovanja te spletne strani. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

17. mar 2002 10:00

bom to vprašanje postavil še na kakšnem drugem forumu-kjer so teme bolj "računalniške"...kaj misliš s tem, da je z mojimi računalniki nekaj narobe.... Herman Teron

neznan uporabnik

20. mar 2002 18:39

Hojla, zelo zanimivo. Meni se dogaja nekaj podobnega ampak ne s KUL SLO ampak z odpiranjem in zapiranjem e-mailov in vcasih mi tudi klicna povezava zmrzne. Mislim, da je resitev v ponovni instalaciji oz. namestitvi programov. Takoj jutri se polotim tega posla. balti

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

20. mar 2002 22:15

Imam filing, da je v ozadju vseeno kaksen virus. Poskusite se z F-protom (zastonj se ga da zdowloadati). Jaz sem imela Magistra na programu za maile in mi ga Norton antivirus ni nasel, F-prot pa. Pa dober tek Sycia

neznan uporabnik

29. mar 2002 17:46

Pozdravljena Sycia, ni bil virus. Nalozila sem si novejso razlicico maila, ki pa ni Outlook Ex. V tem tednu se nisem imela tezav, ki so se mi prej dnevno pojavljale. Mislim, da sem resila svojo tezavo. Za druge pa ne vem. Se naprej en lep dan, Balti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti