90 dnevna ločevalna dieta - jedilnik

tema je zaklenjena

JetFlash  

član od: 2.5.2007

sporočila: 6

tema odprta - 2. maj 2007 15:24 | ogledi: 59.554 | odgovori: 12

Pozdravljene,

ker sem posodila knjigo in je nisem več dobila nazaj, me zanima če ima kakšna kje zapisan jedilnik omenjene diete?

Enkrat sem jo že poskusila in je res pomagala, zelo malo sem dobila nazaj in zdaj bi se rada znebila še tega

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

2. maj 2007 15:38

v knjigi je jedilnikov za cel mesec in pol.... kuharca37

JetFlash  

član od: 2.5.2007

sporočila: 6

2. maj 2007 18:19

Hvala Kristalka. kuharica37 vem, ampak glede na to vse kaj se najde na internetu, nobeno vprašanje ni odveč JetFlash

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. maj 2007 19:23

Če pogledaš malo višje ,kjer se pogovarjajo samo o tej dieti,boš našla idej še pa še..... lp goga

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

3. maj 2007 17:22

Jaz se pa zahvaljujem Jetflash tebi ,ker si to omenila.Tako je kristalka napisala link in sem si to ogledala,pa me je prijelo,da bom to sprobala.

tako  

član od: 4.8.2005

sporočila: 41

26. avg 2012 13:35

Kam je izginil tale forum moj planet . Od ločevalne diete a kdo ve

tako

Patcorn  

član od: 7.3.2013

sporočila: 6

7. mar 2013 17:44

Čao vsem... sem na ločevalni 19. dan. S kako vmesno krizico, malo sem se lovila s tem, kaj se lahko je' in na koliko ur. Prva dva tedna sem jedla le enkrat sadje do kosila, dokler nisem pogruntala, da se je' na 2 uri sadje.... Se pa ne držim tega, da bi jedla isto sadje, saj si večinoma naredim smoothije... dodam nekaj super hrane in to je to.

Odločila sem se, da se pridružim forumu, ker me zanima par stvari. Jaz sem kar striktna, ker imam dosti kg za spravit dol.

Tisti, ki pijete kavo z mlekom, kako to rešujete? Upoštevate mleko beljakovino in ali je za vas kava z mlekom obrok? Kavo pijem s sojinim "mlekom" ali riževim, ali kokosovim. Mleka, kravjega pa ne prenašam.

Opažam pa, da ne zdržim bit lačna več kot 3 ure, sem navajena jest tako že par let. Sem se pa odrekla belim teteninam -že kar par let, kruha skoraj ne jem že tudi par let.

Danes sem bila na OH:

zajtrk : pol banane, bela kava

malica: še pol banane

kosilo: črne testenine, omaka iz bučk, paradižnika, začimbe

malica: par krekerjev

večerja: tortica, kos jedilne čokolade

Patcorn

Patcorn  

član od: 7.3.2013

sporočila: 6

7. mar 2013 17:46

Aja, shujšala sem pa le 1 kg v tem času. Ene 3 pa že prej, brez ločevalne. Še ene 20...

Patcorn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti