Korčula ali pelješac ?!

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

17. feb 2013 21:26

Ja iz prve roke oziroma če je bil že kdo iz KulSlo tam, kar smatram da potem ni neznanec.

vseeno hvala za link

-pika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2013 7:21

Samo glede na to, da sta se očitno že odločila in verjetno tudi plačala, je potem skoraj vseeno, kakšno mnenje imamo tule, ker bo kar treba tja iti . Ker verjetno denarja na podlagi tega, da zadeva npr. enemu ali dvema članoma kulslo ni bila všeč, ravno ne bodo vrnili.

 

A propos naslov teme, preferiram Pelješac, s katerega se da prav fletno na izlet na Korčulo. Tako smo mi vedno prakticirali, sicer je zdaj že 10 let nazaj, odkar smo bili zadnjič tam, kar pa ne pomeni, da ne bomo več šli.

Loni Makaroni

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

18. feb 2013 8:32

Loni nisem še plačala se pa moram ta teden odločit in zato me zanima med hotelom Liburna in Marko Polo.

Več ljudi več ve.

-pika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2013 16:52

Potem pa na spletu poišči še mnenja o Marcu Polu, pa bo.

Loni Makaroni

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

19. feb 2013 18:54

Definitivno Korčula; lani bila na Pelješcu, pa mi je Korčula bolj všeč; bivala sem sicer v hotelu Park, enkrat pa sem bila tudi v Veli Luki, a ga čez mesto Korčula ni :)

Lakica

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

19. feb 2013 20:08

No, če ti bo kaj pomagalo: hotel ima zelo lepo lego s pogledom na mesto Korčulo, do koder je tudi en tak prijeten sprehod. Oprema je hudo povprečna (da ne kritiziram preveč ), kako je bilo s hrano, sem že pozabila, imela pa sva tako ali tako samo zajtrk. Moja izkušnja je izpred petih ali šestih let, lahko da se je vmes kaj spremenilo.

Imej se lepo, kakorkoli se boš odločila!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti