Naročilo slaščic in torte brez glutena

U_R_S_A  

član od: 11.1.2014

sporočila: 12

tema odprta - 4. avg 2015 15:56 | ogledi: 8.788 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

zanima me, ali kdo vse, kje se lahko na Koroškem/Štajerskem naročijo slaščice in torte brez glutena. Na praznovanju bodo prisotne tudi osebe s celiakijo, pa jim ne bi rada rekla, naj prinesejo slaščice s sabo (za drugo hrano je že poskrbljeno). Prosim za nasvet.

 

Hvala,

Urša

U_R_S_A

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. avg 2015 17:47

Po mojem to ne bi smel biti tak problem- v Mariboru vem za Romanso in Ilicha, pa najbrž jih je še več. Najbolje, da pokličeš po pekarnah/slaščičarnah in vprašaš.

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. avg 2015 17:58

URSA, predlagam, da si prebereš debate v spodnji temi, potem pa povprašaš dotične, kaj bi jim odgovarjalo. Iz osebne izkušnje ti povem, da se na pekarne vedno  ne moreš zanesti. Če je dotični hkrati alergičen še na laktozo ali kaj podobnega, ali je alergičen samo na gluten, ali ima celiakijo, vse to so različne oblike in ti lahko povzročijo težave, čeprav si zelo dobronamerna. Bom pa še malo povprašala, kje na Koroškem bi se dalo kaj dobiti in javim.

 

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2741

marjja

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

4. avg 2015 18:13

V Celju imamo brezglutensko restavracijo, se jo da najti na googlu (da ne bom delala reklame).

Njim bi pa kar bilo za zaupat.

Ali pa kakšne presne tortice iz lokalnih slaščičarn. Zdaj imajo že skoraj povsod, kjer dajo kaj nase, brezglutenske in veganske sladice.

RadaJem

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

5. avg 2015 15:14

Takole sama sem na koncu naredila sadno torto.Spekla sem biskvit,ki nikoli ne pade dol.Navadno moko sem zamenjala z brezglutensko in je lepo uspel. Naša punca ne sme tudi laktoze,zato sem uporabila rastlinsko smetano in jogurt brez laktoze.Vmes sem dala sadni disk in nekaj sadja v samo smetano.Edino več želatine bi morala uporabit,ker je brezlaktozni jogurt manj čvrst od navadnega.Torta je bila kjub temu odlična in punca navdušena,da smo ji večino stvari prilagodili.

chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti