Jogiji dormeo-mnenja

kuharica1  

član od: 18.1.2009

sporočila: 70

tema odprta - 29. jul 2014 9:51 | ogledi: 3.730 | odgovori: 7

Kupujemo nov jogi in zanima me mnenje za jogije DORMEO?!

kuharica1

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

29. jul 2014 10:01

Kuharica1,

 

jaz ga imam in sem z njim zaenkrat zadovoljna. Jogi je nekako srednje čvrst (važno je, da se ga po tistem, ko se razvije, res pusti dovolj dolgo stat, da se pena napne in jogi dobi ustrezno čvrstost). Za to ceno je ustrezne kvalitete.

Na ostalih ležiščih imam Meblo jogije. Prav tako zadovoljna.

 

Ko boste jogi kupovali, preizkusite čimveč različnih proizvajalcev, da najdete ustrezno trdoto.

Nekaterim pašejo 'fedri', spet drugim pena. Važno je tudi kako se obnese jogi ob 'conskih' obremenitvah (torej kako podpira posamezen del telesa).

 

Jogi je kot investicija v avtomobil, le da v postelji preživimo tretjino dneva in je počutje preostalega dneva odvisno od teh 8 ur.

 

Lep dan,

 

 

matisa

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. jul 2014 10:02

Jaz sem zelo zadovoljna, moj mož tudi in vsi, ki jih poznam in ga imajo.

JJ

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

29. jul 2014 10:08

hehehe, ja dormeo.......tako kot je napisala matisa.....pusti ga počivati dva dni, pa bo res ok. Jaz sem se z njim "boril" tri mesece, da sem ga premagal ( ali pa on mene, ne vem), a sedaj ga ne dam za noben denar.........

 

uživaj z njim.......se splača malo potrpeti in biti vztrajen......

 

hribovc61

hribovc61

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

29. jul 2014 10:15

Moram povedati, da sem že večkrat spala na dormeu, ko sva bila z mojim pri njemu na obisku in sem se vedno dobro naspala, jogi je bil ravno prave trdote in zelo udoben. Njegova sestra je imela sprva malo problemov, bolel jo je hrbet, ko pa se je navadila na jogi je bilo vse ok, zdaj tudi ona dobro spi in ji je udobno. Res je odvisno kako trd jogi ti odgovarja.

 

Midva pa sva si šla po nov jogi v Lidl, ker nama finance takrat pač niso dopuščale kaj dražjega. Kupila sva Lidlov jogi iz spominske pene za 50 ali 60€ in je super. Z njim sva res zelo zadovoljna, imava ga že kar nekaj časa in zaenkrat se super obnese. Nisem več prepričana, da bom kdaj investirala v dormeo

 

 

 

Sandra_a

kuharica1  

član od: 18.1.2009

sporočila: 70

29. jul 2014 12:54

Mi imamo sedaj od JOGI MEBLO in smo zadovoljni-takrat  smo vzeli malo dražje,kar je tudi odvisno od kvalitete.Imamo jih že 5 let in so še vedno super.Za koliko denarja pa naj bi se vzelo pri DORMEO?KATEREGA PRIPOROČATE? Na morju smo imeli DORMEO MEMORY in je bil super-je pa res,da je bil še čisto nov,ker je bilo letos vse novo.

kuharica1

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. jul 2014 13:22

Midva imava bamboo. Po enem letu je še vedno kot nov.

JJ

tisa55  

član od: 1.11.2012

sporočila: 75

31. jul 2014 10:24

Tudi v moji razširjeni družini je nekaj Dormeo jogijev, midva z možem pa imava Meblo. Hčerka in zet sta z Dormeo jogijem zadovoljna, prav tako sestra od zeta svojega vedno hvali. Mi imamo enega na ležišču za vnuke, spodaj pa letvice in meni se zdi, da se letvice precej "občutijo" skozenj, čeprav se spati kar da. Pred leti sta si jogije Dormeo kupila tudi tašča in tast, pa sta ju po enem letu zamenjala, ker je tašča ves čas trdila, da ne more spati, ker se pod njo delajo luknje. Tast in moj mož sta ji sicer poskušala povedati, da je to zato, ker je precej obilna, kar je morebiti celo res, ker je tudi z novimi (ne vem znamke) bolj nnezadovoljna.

tisa55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti