Večnamenski električni kuhalnik

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

tema odprta - 28. jun 2014 0:27 | ogledi: 7.111 | odgovori: 6

Pozdravljeni, zanima me če kdo že uporablja večnamenski električni kuhalnik Delimano ali kaj podobnega, v katerem lahko kuhaš, dušiš, pečes, cvreš, na žaru, ..... , se obnese ali ne, je to mogoče spet samo ena modna muha, za katero ugotoviš, ko  začneš uporabljati, da je samo še ena stvar, ki bo hitro ostala pozabljena v kašnem odročnem kotu, omari ali polici ....

Hobotka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. jun 2014 12:22

mene ne pritegne. In karkoli od delimana sem imela v rokah mi je blo zal da sem se sploh dotaknila

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

29. jun 2014 10:16

Joj,  a ga res nima nihče, da bi povedal svoje izkušnje, je zadovoljen z njim, je uporaben ....???

Hobotka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. jun 2014 12:55

Lej, ce ti to rabis, moras premisliti sama. Slisi se mamljivo kot vseh 300 kuhinjskih pripomockov, ki na koncu, po tednu uporabe, pristanejo na podstresju. Aja, ne, prej jih imas eno leto v kuhinji in upas da jih bos uporabil se kdaj. 

 

O podobnem pise na easy recepti in jaz bi zagotovo prej izbrala philips kot delimano. Napisal je ze nekaj receptov, pobrskaj.

 

http://www.easy-recepti.com/2014/02/philips-m

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. jun 2014 15:13

Morala sem poguglat, da sem sploh videla kaj je to. Če imaš pečico, te zadeve res ne rabiš. Ne predstavljam si, da bi katerakoli tradicionalna Slovenka skuhala v tej zadevščini celo nedeljsko kosilo v doglednem času. Najprej samo juho, potem jo je treba zakuhat, rabiš spet drug lonec, pa krompir skuhat in v še eni posodi pripraviš restan krompir, potem narediš še meso, pa sladico. Ni da ni, jako uporabna posoda. 

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. jun 2014 7:22

Tako posodo bi kupila le, če bi stanovala nekje, kjer ne bi mogla imeti štedilnika, ali mogoče za kampiranje.  En in isti lonec za pripravo več jedi pa itak ni nobena posebnost.

 

Cila

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

30. jun 2014 11:43

Jaz sem zadnjič kuhala kosilo (za dva !) in mi je fit ven vrglo, ker so laufale 4 kuhalne plošče in pečica. Ne spomnem se več kaj sem kuhala ampak hočem povedat, da to pri meni ne bi bilo uporabno. Je pa mogoče res fajn z vidika, da lahko notri kuhaš, pečeš različne zadeve. Vendar kakorkoli pomislim rabiš še kakšno ponev za pripravo kakšne dodatne jedi. Jaz je ne bi kupila (mogoče res samo za kampiranje).

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti