Blender

kemik  

član od: 28.7.2003

sporočila: 1

tema odprta - 28. jun 2011 21:40 | ogledi: 39.470 | odgovori: 55

Pozdravljeni,

razbil se nam je stekleni vrč Blenderja, G.E.C. ag. (hamilton beach-ameriški blender), ki ga je kar pred nekaj leti prodajalo podjetje Batagel. Rezervnih delov ni več moč dobiti. V kolikor ima kdo doma še tak mešalnik z pokvarjenim motorjem se naprošam za stekleni del tega mešalnika. Res, da je aparat že precej star ampak nam je do sedaj služil odlično.

Za kakršenkoli odgovor se vsem zahvaljujem.

 

Lp, Kemik

Emil Meden

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

3. jul 2011 13:17

Loni, kako si pa prišla ti do tega linka. Jaz imam namreč enka blender kot kemik. In mi počasi že tudi pojenjuje. Takoj nabavim novega, če bi zvedela kje ga imajo, tako sem bila zadovoljna z njim. Sicer še vedno nekaj blenda,vendar tudi motorčku nekaj pojenjujejo moči, pa vijak okrog steklenega vrča je tudi že počen in zalepljen s trakom. Vrč je pa še cel.

Kemik, če midva stopiva skupaj, mogoče še narediva enega uporabnega, vendar kdo in kako bi potem to napravco uporabljala.? Vsak drugi dan eden. Saj se šalim.

Ko mi bo popolnoma odpovedal, ti bom potem mogoče podarila vrč, če bo takrat še cel.

lp

oliva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jul 2011 8:34

Izkušnje z iskanji raznoraznih nastavkov in rezervnih delov... Ki se jih pri nas ne da dobiti. Je pa res fajn, če koga poznaš, da ti ga on naroči in nato dostavi. Poštnina potem odpade.

Loni Makaroni

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. mar 2012 15:12

Bom kar tukaj povprašal, saj ne želim svinjati FORUMA in vem da vam ITAK že preveč gnjavim z svojimi pocukranimi/otroškimi posti. A kaj, če ste mi že vsi ratali prava družinica. Kulinarika i like :DDD

Kaj menite o tej zadevi? Sicer ni neka močna in dvomim da bom lahko mlel oreščke in podobne zadeve za presne tortice, ampak za vse drugo...

http://trgovina.vendo.si/vecnamenski-mesalnik-top-spee

Hvala za predloge,ideje,mnenja...

Lep,lep konec ponedeljka. Uff, končno!

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. mar 2012 0:34

Moj dragi je bil slučajno z mano v trgovini, ko si je izmislil, da bi ga kupila.

Naredi odlično zmrznjeno margerito, tako da je pri nama čez poletje kar pogosto v uporabi. Za kaj drugega ne priporočam, razen če ti je vseeno, kako je zelenjava za salso zmrcvarjena.

Raje si kupi namizni mikser, v tistem si boš lahko vsaj kremno zelenjavno juho pripravil. Tale zadeva je za juhe neuporabna, ker je premajhna.

 

Vanja

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

26. mar 2013 13:34

Zanima me, ali ima kdo blender OMNIBLEND, in kako je zadopvoljen z njim. Stane okoli 300EUR in menda dela čudeže.

Zelda

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

26. mar 2013 16:39

Jaz imam kar MUM in je fajn. Zadovoljna, zelo

Lopatka

žižula  

član od: 10.4.2011

sporočila: 78

26. mar 2013 17:03

Jaz sem ponosna lastnica Omniblenda in ga obožujem. O blendanju sadja in zelenjave nimam kaj reči, tudi oreščke mi zmelje v gladko zmes, .

Edini minus ki se ga trenutno spomnim je glasnost, kar je pa tako ali tako lastnost vseh blenderjev. Za blender sem odštela s poštnino vred (16.90€) natanko 245.90€. 

Glede na ceno Vitamix-a je Omniblend odličen tako v ceni kot tudi kvaliteti. Ga priporočam.

žižula

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

26. mar 2013 17:10

MBrando, če iščeš poceni- mi imamo enega iz Hoferja za 20eur in dela že par mesecev vsak dan po 3.5 min. Zmelje tudi ingver in ananasov stržen. Za avokado, oreške in te zadeve za presne tortice pa ne vem, če je blender dober, ali pa ga jaz ne znam uporabljat, saj si tudi z onim za cca.250eur ne znam pomagat. Se mi vse za stene zalepi...

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. mar 2013 21:15

žižula, kje si ga našla za to ceno?

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti