Robotski sesalniki

neznan uporabnik

tema odprta - 16. sep 2009 8:48 | ogledi: 47.804 | odgovori: 117

Živjo Trenutno ravno malo gledam sesalnike, katerega in kje kupiti in sem vmes naletel na te robotske sesalnike... Zanima me ali imaže kateri/a izkušnje z njimi in kako so učinkoviti? Zanima me tudi še ali so te robotski sesalniki globinski al pač je navaden sesalnik.

LP elektro

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. sep 2009 9:24

Po kotih na žalost ne zna pucat, drugače se pa fajn obnese, pri nas ga zalaufamo, ko gremo zjutraj iz hiše in ko konča, se enostavno parkira. Kupili pa smo ga čez bivšo zahodno mejo, ker je bila tale naša rumba občutno cenejša kot pri nas (cca 200 evrov).

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. sep 2009 9:37

Moj koleg pravi, da se tega sesalnika ne splača imeti pri majhnih otrocih, ker ga v nekaj dneh pokvarijo z 'igranjem'. Pozna kar nekaj primerov.

tulka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. sep 2009 13:23

Tulka, pri nas smo ga nabavili ravno zaradi dveh kratkohlačnikov, od katerih je eden še pleničar in svoji starosti primerno nagnjen k demoliranju. Pa naši rumbi nič ne manjka. Svoj parking ima v spalnici pod omaro, tako da pleničar do nje ne more. V principu pa je bila nabavljena bolj kot ne zato, da mularija za njo po stanovanju leta, potem pa ugotoviš, da še v redu vse spuca. In čiščenje na koncu je za oba veliko doživetje, eden drži sesalec, drugi gre splaknit filter... Skratka brez pripomb, razen na ceno, ki je pri nas oderuška. Loni Makaroni

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. sep 2009 13:28

prijateljica ima enega od irobotov, pa je rekla da bol pomete ne pa posesa bannanna_v_slo ;)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. sep 2009 13:50

Loni, kako pa ta zadeva splazi s parketa na tepih? Se spogledujem z nakupom...

Vanja

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

16. sep 2009 14:23

uuu, a tak dragi šport je to?! Sem jaz tudi razmišljala, da bi ga nabavila, ampak glede na ceno, bom rajši kar jaz ostala čistačica, pa bomo prišparali na štromu, pa kalorije bomo kurli, pa gibčni bomo ostali čez zimo. lp, pe3ca

mojcamaj  

član od: 6.2.2009

sporočila: 14

16. sep 2009 14:30

Midva ga imava in je zelo super. Kupila sem ga pa na priporočilo brata. So mlada družina otrok 10-mesecev in se plazi. In ta sesalec je super, počisti čez noč in zjutraj se otrok zopet lahko zdivja po čisti površini. Glede prehodov iz parketa na tepih to ni problem. Po stopnicah tudi ne pade tako da ni bojazni. Lp Mojca Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

16. sep 2009 14:49

tulka je napisal/a:

Moj koleg pravi, da se tega sesalnika ne splača imeti pri majhnih otrocih, ker ga v nekaj dneh pokvarijo z 'igranjem'. Pozna kar nekaj primerov.

[hrosc-rdec] tulka
Verjetno bi se z njim še z večjim veseljem igrali mački :) Si sploh ne upam predstavljati, kakšna veselica bi bila pri nas, če bi kupili tega robotka. Je pa res videti fensi. RadaJem

Kalpana  

član od: 20.7.2009

sporočila: 62

17. sep 2009 0:35

RadaJem je napisal/a:
tulka je napisal/a:

Moj koleg pravi, da se tega sesalnika ne splača imeti pri majhnih otrocih, ker ga v nekaj dneh pokvarijo z 'igranjem'. Pozna kar nekaj primerov.

[hrosc-rdec] tulka
Verjetno bi se z njim še z večjim veseljem igrali mački :) Si sploh ne upam predstavljati, kakšna veselica bi bila pri nas, če bi kupili tega robotka. Je pa res videti fensi. RadaJem
Imaš kar prav :) Se najde kar nekaj posnetkov takšnih in drugačnih soočenj. Tole na primer je bilo očitno eno od manj škodljivih: http://www.youtube.com/watch?v=LQ-jv8g1YVI :) Kalpana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti