Kakšno obleko za birmo?nujno!!!

crazy.girl  

član od: 26.12.2008

sporočila: 1

tema odprta - 26. dec 2008 21:17 | ogledi: 8.137 | odgovori: 58

No js pa mam aprila birmo in bi rada da bi mi malo pomagali pri izbiri obleke. Rajši nosim hlače kot pa kikle ali obleke.Lepo vas prosim da bi mi pomagali pri izbiri obleke,čevelj,frizure,.... lep,pozdrav crazy.girl

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. dec 2008 21:32

Dragi otrok, saj ti bomo, ampak daj se javi po novem letu, prav? Enkrat januarja bom itak osrečila kolegice tule gor z reportom o tem, kaj se nosi v sezoni pomlad-poletje 09, pa bo tudi tebi kaj od tega piršlo prav. Pa tudi, pusti staršem, da si malo opomorejo od stroškov teh praznikov. Vendelina jr.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

26. dec 2008 21:41

Ko sem jaz šla h birmi, pred 10 leti, mi je mami kupila kostim, ki sem si ga izbrala sama. Izbrala sem si pa tudi čevlje. Frizuro mi je naredila mami, pa tudi naličila me je malo. Bila sem si čisto všeč. Kako je danes ne vem, toda ob vseh zgodbicah, da morajo biti danes dekleta že na valeti v OŠ zrihtana, da dol padeš, potem ti moja nasvet ne bo prišel ne vem kako prav. Jaz vem, da sem bila zrihtana tako kot vse punce. V ličen kostimček, ki ga lahko kamot oblečem še danes. Ne vem, zakaj si ne bi kupila en hlačni kostim, mislim, da ni nujno, da si v krilu ali obleki. Frizura za moje pojme čimbolj "natur", ker jaz tistih volančkov in svedrčkov ne maram. Mislim, da boš sama najbolje vedela, kaj bi rada. No, pa sporoči, kako si se odločila. Jelenckova

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

26. dec 2008 21:46

Uf, sem mislila, da imaš birmo to nedeljo, ker je tako nujno.Poslušaj Vendy, pametno govori. Vmes pa pojdi do kakšnih prijateljic, ki so bile pri birmi lani, skupaj poglejte slike in gotovo boš našla kaj tudi zase. minutka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

27. dec 2008 8:46

tako kot jelenčkova pred 20 leti,kostim,mi ga je sicer nabavila teta v mestu mode,bil je pregrešno drag od znanega modista še vedno mi je prav,in v kakšni kombinaciji ga še vedno oblečem anaeva

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

27. dec 2008 11:41

Ja, se pridružujem predhodnicam. Pred 8 leti sem imela kostim, in sicer hlačni, ki sem si ga sama zbrala. Jakna mi je še vedno prav, hlače pa na žalost malo manj Vendar pa jakno komot kombiniram k drugim hlačam. Frizuro mi je tudi naredila mami in je bilo čisto ok. Že takrat se mi ni zdelo smiselno zapravljati celega bogastva za nevem kakšno "večerno" obleko, ki bi jo oblekla samo takrat in nikoli več. lp Follow your dreams....

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. dec 2008 13:01

Crazy.girl, dobrodošla med nami. Meni se zdi kar čast, da taka mlada punca išče nasvete med nami "pametnim mamami"! Daj, napiši malo, v kakšnem stilu se oblačiš zdaj oz.v čem "se vidiš", da ti bomo lažje svetovale. Veš, jaz imam 12 let staro hčer, ki je trenutno najraje vsa v črnem in džinsu in točno vem, da bi nasvet v stilu "roza komplet" padel popolnoma mimo. Sama sem bila gostja na dveh birmah lani in letos in sem bila prav vesela, ker so časi, ko so se punce onlačile v "princese" s finimi, skoraj večernimi oblekami in visokmi petami ter odločno premočnih ličenjem, ki jih je samo še postaralo, mimo. Skoraj vse so imele luštne kostimčke s hlačami ali krilcem do kolen, balerinke, ena pa se mi je zdela sploh carska v snežno belem kostimu (kroj klasične džins jakne in krajšega krilca) s srebrnimi all-starkami. Spodaj je imela srebrnkasto oprijeto majčko, pa lepe črne ravne lase, naravno padajoče, pa samo malo glossa in maskare. Tako bi tudi jaz najraje oblekla mojo pupo, če bi šla k birmi. Če si taka mlada razigrana punca, ki ne bi rada izpadla preveč "resno", si poglej malo oblekce, ki jih je na izboru za x-factor letos nosila 17-letna Diana. Ti prilagam link (po mnenju moje hčere bi pupa itak morala zmagati-moja favoritka je bila pa zmagovalka Alex). Evo: http://uk.youtube.com/watch?v=c5mExgw76qA&feature=r http://uk.youtube.com/watch?v=olIOyGK1UKo&feature=r Če bi rada izgledala malo bolj resno in elegantno, pa ti svetujem, kot predhodnice, klasičen hlačni kostim, ki ga boš poživila z malo posebnimi čevlji ali majčko. Vsekakor boš na ta tvoj veliki dan najlepša, če se bo obleka, ki jo boš izbrala, pisana na kožo prav tebi. Z ličenjem pa ne pretiravaj, mlade punce ste s svojo porcelanasto kožo in zdravimi lasmi najlepše, ke upoštevate pravilo "manj je več". Pa srečno novo leto ti želim! mamaF - Mojca

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

27. dec 2008 14:27

V katerem mestu pa imaš birmo,ker jo imamo tudi mi.Najboljše je kot so ti svetovale že predhodnice kakšen lep hlačni kostim,saj je nesmiselno zapravljati denar za nevem, kaj takšnega kar pozneje ne boš mogla več oblečti. mamazeljka

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. dec 2008 18:06

ko smo že pri birmanskih oblačilih, v kaj pa naj oblečemo naše fante, ki dosedaj drugega kot trenirko in kavbojke skoraj ne poznajo? Ali so tudi kakšne slike takih mladih gospodičev? anitram1 Sporočilo je spremenil(a) anitram1 dne 27. dec 2008 18:07:37

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. dec 2008 18:44

Punce, a boste zdržale še kake tri tedne, da malo zberem fotke in vtise za prihajajočo sezono? Boste dobile izčrpno poročilo za oba spola, vse starosti in različne prrilike. Vendelina jr.

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. dec 2008 18:53

komaj čakam! anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti